Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem írattuk át a törzskönyv...

Ha nem írattuk át a törzskönyvet a mostani tulajdonos nevére, lehet a tenyésztő nevén kiállításra vinni?

Figyelt kérdés

Na szóval a szituáció.. van egy kutya, akit fel kéne vezetnem az Ózd CAC-on, viszont nincs átíratva a törzskönyve a tulajdonos nevére, hanem a tenyésztőén van.

Lehet nevezni így is? Az a baj, hogy a határidő nemsokára lejár, itt a hétvége, utána nyaralni mennek. Szóval esélytelen lenne átíratni a nevezési időn belül.


2011. aug. 19. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nyugodtan nevezzék a tulajdonos nevén...azt nézik mi van a nevezési lapon...én a tk-t már évek óta nem küldöm.. csak a külföldi kiállításokra vagyok hajlandó elküldeni...

Vazze lejár Ózd nevezési határideje? én még most gondolkodom, hogy nevezek.. amilyen rendes vagyok tuti 4 nappal a kiállítás előtti este fogom beküldeni...

2011. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Így a tenyésztő nevén kéne nevezni :)

Ózd nevezési határideje 25-én jár le, úgyhogy ha nevezni akarsz usgyi usgyi siess :D

Milyen fajta kutyával neveznél?

2011. aug. 19. 21:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet nevezni. Amúgy ez helyileg hol lesz Ózdon?
2011. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ózd strandfürdő
2011. aug. 19. 21:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszi! Csak nem találtam meg. Mert nem messze van tőlem Ózd és lehet hogy én is elmegyek.
2011. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a tulajdonos nevén is nevezheted de a tenyésztő nevén is.. persze... a nevezési felhívásban még kb 2x ki fogják tolni az időpontot.. a katalógust pedig mindig előző hét szerdáján vagy csütörtökén nyomtatják (az összes kiállításra szinte) még olyan nekem nem volt, hogy magyarországi CAC ra mikor azon a hét hétfőjén neveztem ne fogadták volna el szóval annyira nem izgulok :D Még CACIB ra is neveztem már a kiállítás előtt 2 nappal.. persze ez nem túl jó gyakorlat és szemétség a szervezőkkel szemben...de mindig vekengek a dolgokon... de nagyon kéne már az az egy CAC a HGCH hoz...:(
2011. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja azt se tudom még, hogy milyen fajtával nevezzek :D még azon is vekengek egy sort...
2011. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:) :D hehe

Köszi a válaszokat.

2011. aug. 19. 22:29
 9/11 anonim ***** válasza:
küldjétek el a törzskönynek csak az egyik oldalát a nevezéshez, amin a kutya adatai szerepelnek. nem fognak problémázni, hol a hátulja, igy nyugodtan beirhatjátok a gazdit tulajnak. Meg majd kell a MEOE kártya másolata is, van-e érvényes tagdija.
2011. aug. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan nevezheted a tenyésztő nevén, persze jó ha tud róla. Kell hozzá a tagsági kártyája is. A legjobb, ha ő maga adja fel a nevezést, főleg, ha ő is ott lesz.


De ha az új gazdi is tulajdonos, akkor át kell íratni az ő nevére, és úgy elküldeni. Úgy, ahogy már írták, csak az első oldalt küldjétek el a nevezéshez, és akkor a kiállításig van idő átíratni. A lényeg, hogy a kiállításon annak a nevén szerepeljen a kutya, akinek a neve alatt nevezve lett.

2011. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!