Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy most nem...

Normális, hogy most nem eszik? Meddig várjak még vele? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A kutyám 2 napja nem eszik. Sántít már egy ideje, tegnap nézte meg állatorvos. Az, hogy nem eszik lehet a sántítástól? Várjak még vele egy-két napot? Hétvégén már nem tudjuk elvinni dokihoz, de ha még jövőhét elején se eszik akkor orvos lesz belőle. Szerintetek mitől lehet ez? Ja és este a háza mellé vmi fehér hosszú bigyuszt hányt. Olyan mintha sok nyál lett volna és azt hányta volna ki. Ma kapott féreghajtót, mivel nem eszik így is tud kakilni vagy miután már evett?
2011. jan. 22. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valami mérgezés lehet, vagy allergia
2011. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem is mérgezés, de lehez hogy van benne valami(parazita vagy féreg). nekünk is ilyen volt régen az egyik kutyánk de már én sem tudom pontosan mi volt a baja :S
2011. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen felesleges kérdés,mivel látatlanban senki nem tud diagnosztizálni ugyebár...

Ezek a tünetek többféle betegség jelei lehetnek,amint lehet,vidd vissza a dokihoz és ne kísérletezz különféle szerekkel,mert nagy bajt is okozhatsz.

2011. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A féreg az majd ma kiderül, ugyanis ma még nem ürített semmi nagyobbat. Mérgezés szerintem ki van zárva mert mindig szem előtt van, kerítésen senki nem szokott benyúlni a kertbe meg nincs mérgező anyag. Legjobb tudomásom szerint. Köszönöm a válaszokat, még írhattok.(:
2011. jan. 22. 15:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam, hogy kisérletezni akarok bármiféle gyógyszerrel. Én csak feltettem a kérdést, hátha volt itt valakinek ugyanilyen problémája és tud vmi javaslatot tenni. Elvégre ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk. Lehet, hogy neked a kérdés nem hasznos, de én hétfő-keddig tiszta ideg leszek, hogy mi baja a kutyának és mikor rosszabbodhat. Elnézést, hogy feltettem a kérdést, és elnézést, hogy érdekel mi van a kutyámmal és kiváncsi vagyok mások véleményére is.
2011. jan. 22. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem eszik, az jó, mert akár mérgezés, akár gyomorrontás, a gyomrot ne terhelje.

Viszont folyadékot sokat kapjon.

Ha van széntabletta, azt lehet neki adni egy egész szemet.

Általában a kutyák szeretik, az enyémek megeszik úgy natur.

Nem gyógyszer, hanem fertőtlenít, akár mérgezés, akár gyomorrontás.

Az orvosig naponta adj neki egy-egy szemet.

2011. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ilyen széntablettát hol tudok beszerezni? Árt a kutyának, ha igazából nincs se mérgezés, se gyomorrontás?
2011. jan. 22. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Bármely gyógyszertárban recept nélkül kapható.

Semmilyen kárt nem okoz, a legtermészetesebb gyógyhatása van.

2011. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rendes neve: Carbo activatus

Neten is olvashatsz róla:

[link]

2011. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy más kutya hasonló vagy ugyanilyen tüneteket mutat,még lehet gyökeresen eltérő a kiváltó ok.
2011. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!