Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg annyira csúnya az...

Tényleg annyira csúnya az angol bull terrier?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Kiváncsi vagyok itt ezen az oldalon hány ember tartja szépnek, illetve csúnyának ezt a nemszokványos kinézetű kutyafajtát. Azt azért hozzáteszem számomra az egyik legszebb kutyafajta a maga módján.


2011. jan. 22. 20:39
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik kutya se csúnya.
2011. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igenis tetszik(feltéve ha nem totál fehér), a párom egyenesen bele van esve a fajtába. :)
2011. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon szép, jó a testfelépítése, nem is a külső számít (: A gyerekekkel jól kijön lehet tartani emeletesházba is. Könnyen tanul. Aranyos kis fickók.
2011. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Az ízlés nem vita kérdés :)

Nekem nem jön be, illetve nem jobban mint az egyéb nem kedvenc kutyafajták, mert persze minden kutyát szeretek de a külseje annyira nem fogott meg. Viszont a párom odáig van tőle, minden álma, és én nem fogok közéjük állni, úgyhogy már nézegetjük is a fajtamentés oldalát, amint lesz rá lehetőségünk, és találunk szimpatikus ebet... Az ő favoritja a fehér, szemén fekete monoklis...

2011. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta ilyet szeretnék,de van a háznál 2 kutya most ide még jelenleg nem hozhatok.De ha elmegyünk a szülőktől a párommal,ami valószínű hogy hamarosan így lesz,remélem tudunk majd venni egy ilyet.
2011. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Én a fejét csúnyának találom . Tojás feje van. Amúgy ez fajtajelleg. Ez ízlés kérdése.

Különben nagyon jó fej kutyák. Időnként elég önfejűek, de agresszív példánnyal még nem találkoztam. Egy tenyésztő barátnőm szukáját úgy hívják hogy "Nyuszi" és fehér teljesen.

2011. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de mi ezzel a baj? Mindenkinek más az ízlése.
2011. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel nem tetszik, mert olyan fura a feje. Bár lehet, h az is közre játszi, hogy szórólapozás közben az ilyenek jöttek neki legjobban a kapuknak.

Nem tehetek róla, de nekem az ilyen harcias kinézetű kutyák nem tetszenek.

2011. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörűek ... én imádom őket (L)... pedig csivavám van szal nem mindenki divatból tart :)
2011. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mindenki kapott egy zöld kezet, természetesen azok is, akiknek nem tetszik, hiszen erre is kiváncsi voltam. Nekem is lesz nemsokára egy bullom, és hát az én ismerőseim nagyrészének nem tetszik, mindig mondják, olyan mint egy nagyranőtt patkány, vagy mint egy óriás nyuszi. De ezen mindig jót nevetek, mert van benne igazság :D
2011. jan. 22. 21:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!