Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg annyira csúnya az...

Tényleg annyira csúnya az angol bull terrier?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Kiváncsi vagyok itt ezen az oldalon hány ember tartja szépnek, illetve csúnyának ezt a nemszokványos kinézetű kutyafajtát. Azt azért hozzáteszem számomra az egyik legszebb kutyafajta a maga módján.


2011. jan. 22. 20:39
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy munkavonalú nj-m apja elfogó anyja pedig drogkereső volt a rendőrségnél.Elég jó vérmérsékletű kutya.
2011. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 zsuzsabazsa ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=b7ccFnrAO_E


Nekem is tetszenek a bull terrierek. Igaz kissé póker képük van.

A Német juhász cikizőnek pedig itt egy link.

Hol lát itt ponty hátat?

Az ívelt hát az nem ponty hát.

2011. jan. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Általában a feje formája miatt szokták "lecsúnyázni", de szerintem ennek a fajtának pont ez a különlegessége. Egyébként meg ízlések és pofonok, mert van aki imádja őket, mások pedig rájuk se bírnak nézni, de szerintem nem a külső számít :) egyébként az alsó linken lévő kutyust pedig kifejezetten édesnek találom :)
2011. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

A magyar kiálltásokokn ennél sokkal durvábban kinéző,nyomorék és tényleg pontyhátú nj-k szoktak nyerni.

A külföldi állományt nem ismerem,de a magyar,a munkvonalak kivételével elkeserítő.

2011. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Az utolsónak:A magyar tenyésztőknek van mit tanulniuk a németektől.


Visszatérve a kérdésre a Bully érdekes fejű kutya.

Hasonlít a feje a Bedlington terrier-re annyiban, hogy nincs stop-ja.

2011. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik de nagyon okos erős kutya csak ez is lehet vad kutya.de ízlés dolga nekem nem tetszik.
2011. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vad,csak a szenzációhajhász média állítja be annak.Emberekkel kifejezetten barátságosak,nincs bennük emberrel szembeni agresszió,főleg a gyerekeket imádják,mindent eltűrnek nekik.

Kutyával már vegyesebb a viszonyuk,a rosszul szocializált bullok kutyával tahók.

Nemigen tűrik más kutya dominanciapróbálkozásait,bár amíg lehet,megpróbálják játékra fordítani a dolgot.Ha a másik kutya továbbra is támadja őket vagy nem hagyja abba a köcsögösködést,a bull a másodperc tört része alatt támad.

2011. jan. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 Francesca_ ***** válasza:
nem csúnya
2011. jan. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem tetszik, mint minden kutyafajta, talán a fáraókutya az kivétel :)).

Amúgy nekem mudim van, fekete kan, és rá is megkaptam már, hogy csúnya, meg hogy brutális feje van. pedig gyönyörű kutya.

Minden kutyában megvan a szépség, a szomszédom pl. most akar bullterriert venni. Úgyhogy majd nézegethetem elég sokat :)).

2011. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
dehogy csúnya, aranyos
2011. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!