Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan húzhatná ki holnapig...

Hogyan húzhatná ki holnapig egy parvos kiskutya?

Figyelt kérdés

Olyan 4 hónap körüli lehet.

Tudom,hogy azonnal orvosra lenne szükség,de ez csak holnap megoldható!(nem saját kuty.)

Még nem kapott oltást,két napja kapták meg a jövevényt,és éjszaka kezdődött a véres fosás,azóta nem csinál semmit,csak fekszik.

Én azt tanácsoltam,hogy addig is kamilla teát itassanak vele,és holnap viszem is (egy jó)orvoshoz. Esetleg valami más ötlet? Csak holnapig tartson ki!


2011. jan. 23. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tanúlság: Bárhonnan is származik a kiskutya, azonnal orvoshoz kell vinni akkor is, ha tünetmentes. Pénteken még lett volna rá lehetőség, a hétfőt meg már nem érte meg. Sajnálom szegényt...
2011. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát valószínű hogy már akkor beteg lehetett amikor el lett hozva.

Ebből az a tanulság hogy oltatlan kölyköt nem hozunk el ennyi idősen.

Már túl kellett volna lennie a harmadik oltáson....

Hat hetesen kapja az elsőt három hét múlva a következőt.

Csóri kutyát sajnálom a legjobban mert iszonyat fájdalmai lehettek, és kínok között ment el. Nem kívánom még az utolsó ellenségemnek se..... :-(

2011. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

01-23 11:52

Figyu nekem te itt ne osztogasd az észt!Ebbe a betegségbe halt meg egymás után három kutyám, szóval nekem te ne dirigálj!!Amúgymeg én csak az igazat mondom (amit a kutyám orvosai is mondtak) .

2011. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ne bántsátok egymást, nem érdemes !


én menhelyről vártam kiskutyára,

az első négy tesóból 2 élte túl az oltásokat, az enyém nem volt benne,

a második 4 kölyökből kettő, közte az enyém is


szegénykék, olyan sebezhetőek...

2011. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!