Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutya...

Mit csináljak ha a kutya macskamániás?

Figyelt kérdés

Több macskát is kinyirt már és ha szagot fog akkor

egyszerűen kezelhetetlenné válik , behívni nem lehet amig macska projekt van ..


2011. jan. 25. 12:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ba**ki.. ha szétszedi a macskát, embereket mér bántana? ez nem egy gép, ha megérzi a macskaszagot, akkor az embernek is nekimegy.. ez akkora fa**ság..


egyébként az én kutyám sem tudja elviselni, de még soha senkit nem bántott, habár ő is kicsinált egy jó pár cicát. Egyrészt, ha a macskának lenne esze, akkor nem jön be a területére, másrészt meg nem egyik percről a másikra lehet megnevelni a kutyát... nagyon nehéz hozzászoktatni, hogy el tudja viselni.. főleg ha már volt dolga egy kettővel


Ha nagyon zavar, igyekezd hozzászoktatni a macskákhoz ( bár tudom, hogy ezzel nem mondtam sokat, de remélem azért érted, mire gondolok :) ).. ha meg annyira nem zavar, akkor azt a macskák bánják..

2011. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már miért lenne hülyeség? Attól, hogy a te kutyád is szétszabja a többi állatot, attól még az ő helyzete nem lesz jobb. És örülj neki, hogy eddig nem bántott senkit. Igen, nehéz nevelni a kutyát, ha már volt dolga macskával..ezért nem most kéne kezdeni, amikor már kész a baj.
2011. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak ne lepődj meg ha a macska gazdája egyszer megkeres!! Lehetnek következményei akár hatósági is, mivel nem megfelelően sétáltatod a kutyát!! Olvass utána.
2011. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

08:14


Nem sétáltatás közben bántja. Egyszerűen éjszaka bejön az udvarra, a kutya meg megeszi. :D Legalább jóllakik... amúgy meg nem hinném, hogy itt ügyet csinálnának belőle. Ha eltűnik a macska, hoznak egy másikat. Meg ennyi erővel akkor is jöhetnének a jogi blablával, ha elütöm, nem? Végülis, az sem az én hibám.

2011. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!