Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyámnak, csak...

Mi a baja a kutyámnak, csak nem eltört a lába?

Figyelt kérdés
Tegnap este észrevettem, hogy a kutyám csak három lábon áll. Hívtam az állatorvost, és azt mondta, majd este jön, de nem jött. Kezdek félni. Először azt hittem, hogy a lábszára tört el, de nem súlyosabb a probléma. Az van, amikor áll, akkor szó szerint úgy lóg a lába, mint ha egy damilon a horgászcsali. Kificamodott, vagy mi baja lett? Eltört a kulcsontja? Eszik a kutyus, de nyüszít, hogy segítsek rajta.
2011. jan. 25. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
RtG felvételt tud csinálni az orvos? Ha nem, vidd tovább őt, hogy meg tudják állapítani, hogy mi is történt?
2011. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz!!!
2011. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha egyből viszed olyan helyre, ahol megtudják röntgenezni. Nem csak időt, pénzt is spórolsz, mert valószínűleg az állatorvos is beküldene. Ráadásul az sem használ, hogy vársz erre az orvosra, vidd máshova, hívj másikat, vagy hívd, hogy sürgős, de mindenképp látnia kellene orvosnak.
2011. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Tudsz valami előzményt?

Tegnap napközben csinálhatott valamit a kutya?

2011. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindegy az előzmény. Hozzáértő állatorvos (és röntgen felvétel) nélkül a kutya állapota nem fog magától megjavulni. Egy kutya nem 3lábazik ok nélkül....ott már komoly baj van.
2011. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Igen, csak arra gondoltam, hogy esetleg ugráltatta a kutyát magasba és visszaeshetett a combjára.

A doki is megkérdezi, hogy nem e ütötte meg.

2011. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elég eleven kutya, szóval nem tudom, hogy mi lesz.


Ma azt mondta, az állatorvos, hogy fog jönni, de nem szeretném, ha elaltatná. :(((

2011. jan. 26. 16:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem javult.... :o(

De ne jöjjön, hanem te vidd el, mivel ezt a kutyát meg kell röntgenezni. Otthon nálad nem fogja tudni... Ennek az lesz a vége h egy rakás pénzért kimegy hozzád és elkezd találgatni vagy ami még rosszabb határozottan állít valamit ami nincs megalapozva és esetleg félrekezeli.

2011. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most ment el. Kapott egy injekciót, és mondta, hogy holnap hoz egy "sínt".


Az a baj, hogy elég eleven kutya, össze vissza ugrál, széthordta az egész udvart, semmit sem lehet kint hagyni, mert mindent szétszed.

2011. jan. 26. 18:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudom milyen amikor egy eleven kutya sántít.

Nekem ezért 1 hónapja pórázon sétál a borderem, mert be volt gyulladva a csípőízülete és ezt pl. csak röntgennel lehetett megállapítani.... én nem értem a mai állatorvosokat. Számomra az ilyen diagnózis elfogadhatatlan lett volna.

Egyáltalán mi volt a teljes diagnózis és azt mire alapozta?

2011. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!