Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltört volna valamije a...

Eltört volna valamije a kutyámnak ettől?

Figyelt kérdés

Kistestű kutya, már nem fiatal, ezért vettem neki egy vállra akaszthatós hordozót. Mikor hazajöttem "belepróbáltam" de kiugrott belőle kb másfél métert esett az oldalára. Azóta eléggé levert és nem tud rálépni az egyik hátsó lábára! Eltört volna? Vagy megrepedt az egyik csigolyája?

Vigyem el orvoshoz?


2009. nov. 20. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
VIDD orvoshoz!!!
2009. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Orvos! Lehet sima törése, de lehet belső sérülése is a törött borda átszúrhatja a tüdőt, megrepedhetett a lépe...stb.
2009. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most este már nincs rendelés, csak holnap reggel tudom, remélem addig nem rosszabbodik neki!
2009. nov. 20. 19:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg hol laksz és keresünk neked ügyeletet! Ne várj holnapig (egy lépszakadásba pl. belehalhat pár órán belül)
2009. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
XI kerületi vagyok
2009. nov. 20. 19:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Vidd a Juhászékhoz, az éjjel-nappal nyitva van

[link]

2009. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Istenem, szurkolok, hogy minden rendben legyen... Javulást a kutyusnak! Írd meg, hogy mi lett az eredmény!
2009. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most indulunk, holnap megírom!
2009. nov. 20. 20:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Felébredtetek már? Tudhatunk valamit a kutyi állapotáról?
2009. nov. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Itthon vagyunk csak eddig nem volt net... Szernecsére nem volt semmi életveszélyes, el van szakadva a térdszalagja és a térdkalács is elmozdult. (Tudom ez épp elég baj...)

Most kaptunk fájdalomcsillapítókat és kedden meg fogják műteni. Az orvos szerint nem kötelező a műtét, csak akkor előbb-utóbb a másik lába is tönkremegy és azért ez nem lenne jó...

Én vagyok a hülye, tudnom kellett volna milyen butus, egyszer már a mosógépről is leugrott amikor szárítottam fürdés után!


És nagyon szépen köszönöm a segítségeteket nagyon rendesek vagytok!

2009. nov. 21. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!