Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kiteszem a lábamat itthonro...

Ha kiteszem a lábamat itthonrol azonnal elkezd ugatni. Hogy szoktassam le? :S

Figyelt kérdés

Ha elmegyek iskolába a kutya azonnal elkezd ugatni. ha hazajövök délután 3-4 felé még mindig ugat.. nem hagy a aba:S ma szoltak alakok h ha ez lesz köv. héten is elkel vinnem.. mit csináljak h leszokjon róla?:(

amugy 2 honapos törpe spiccről van szó.


2011. jan. 26. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát figyi, majd biztos jönnek olyan válaszok, amiben az ugatásgátló nyakörvet fogják ajánlani! De nehogy rakj egy ilyet a kutyára, mégpedig azért, mert....

a kutya azért ugat, mert szorong, ha te ráteszel egy ilyen nyakörvet lehet, hogy nem fog ugatni, de a szorongása nem szűnik meg tőle. Így elkezdi majd rágni a bútort, rosszabb esetben saját magát, aminek súlyos következményei lehetnek.

Ezt azért írtam le, mert nagyon könnyen dobálóznak ezzel a nyakörvvel...:(

tehát ezt szakemberre kellene bízni, hogy megszüntessétek a szorongását!


22L

2011. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy hét kevés lesz ennek a megoldására. Sajnálom.
2011. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nehéz erre mit mondani az enyém is ugat ha elmegyek itthonról.

Kérdezz meg egy olyan embert a házból aki nem utálja a kutyákat, h mennyi ideig ugat mert valószínű, h nem egész nap.

A másik nálunk van a lépcsőházban egy vizsla aki ha egyedül hagyák még éjszaka is ugat de ettől bárki tud pihenni a házban.

És én is panelban lakom. Az meg aztán viszi a hangot.

2011. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Kik azok az alakok a házban laknak??

2011. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
A szembe szomszéd kutyája is állandóan ugat egész nap és még vasárnap is 6:30 tól. Elegem van belőlük, ha a kutya ilyen gusztustalan akkor a gazdája is milyen lehet. Nem igaz, hogy nem tudja hátrazárni. Amúgy senki nem megy az egész utcában és akkor is ugat ugat.
2011. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Panelba lakok én is. Nem itt laknak csak itt dolgoznak ők mondták h ugat egésznap, őket nem zavarja de valoszinü h szolni fognak a lakok.. és akkor ma mondta is az egyik h elkel vitetnem..:S

a itthon vagyok nem ugat de ha nem vagyok a közelébe.. be nem ál a szája:S

de pl ha csak a fürdöbe megyek be már akkor is ugat addig amig be nem engedem és akkor ott lefekszik a földre és csöndbe van. vagy ha nem teszem magam mellé az ágyra v bármi:S 1 hete van nálam a kutyus szóval az sincs h rászoktatam elvileg még most kéne megfogni h leszokjon eről csak nem tudom hogyan:S

2011. jan. 26. 16:06
 7/12 anonim válasza:
Nem mondhatják azt, hogy vidd el. Mert kinek panaszkodik, kivel viteti el a kutyádat akit zavar??
2011. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Albérletbe lakok, szoval igy szolhat a tulajnak :SS

probáltam h kimek ajto elé ha ugat akkor utána lecseszem.. de már oda se mer kb jönni hozzám:( nem tudom hogy csináljam h ne ilyedjen meg, de megértse hogy nem szabad:S

2011. jan. 26. 16:21
 9/12 anonim ***** válasza:

A 16:00 vagyok.

Ha a főbérlő megengedte, h kutyát tarts nem fogja mondani, h vidd el.

A másik a lakók neked szóljanak ne a melósoknak.

Majd akkor idegeskedj ha szólnak a lakók na meg a főbérlő.


Ja még egy ezt a problémát úgy hívják szeparációs szorongás.

Azt írtad a kutyust egy hete hoztad el a tenyésztőtől.

El lett szakítva a tesóitól és az anyukájától.

Van egy olyan "szer" a neve D.A.P feromon ami ezeket a problémákat segít megoldani.


[link]


Két féle termék van van a Párologtató és van a Spray

Kb 5000Ft ba kerül.

Olvasd el a linket amit küldtem.

Remélem segít.

2011. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöööm:) Reméleem énis hogy ez segit majd.
2011. jan. 26. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!