Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha a keverék kutya nem...

Baj, ha a keverék kutya nem kapja meg kiskorában az oltásokat, csak majd később fél évesen a veszettség ellenit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 18:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na pontosan ezt hívják felelőtlenségnek.
2011. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy keverék, még meg kell kapnia a kötelező oltásokat. Parvo, szopolnyica. Ha véletlenül valamelyiket benyalja, sok szenvedés után fog elpusztulni. Apósom állatorvos, volt már rá példa, hogy ilyen "felelősségteljes" gazdinál altatni kellett a kutyust, mert nem lehetett már segíteni rajta.
2011. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem játszom semmilyen kutya életével,ugyanis még nincs meg, csak megkérdeztem milyen következményei lehetnek, mert hallottam már néhány embertől hogy így csinálta. Az én kutyám meg benti kutya lesz.
2011. jan. 28. 16:07
 14/16 anonim ***** válasza:
Bentinek is kell oltás, a kutyám, aki nagyon keverék volt 2 testvére is azért halt meg mert nem kapta meg az oltásokat.
2011. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A keverék nem kutya? Ugyanannyit ér, mint egy fajtatiszta!!!
2011. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tudod, sokan tartják, a keverék egészségesebb a tenyésztetteknél.

De ez nem azt jelenti, hogy ne kapná el a jellegzetes kutya betegségeket. Lehet rizikót vállalni. Lehet, egy kutya, két kutya nem lesz beteg, de ha a tied pont elkap valamelyikből, neked az nem lesz megnyugvás, hogy másé nem lett beteg.

2011. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!