Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak tényleg lehet...

A kutyáknak tényleg lehet adni teát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek kellene teát adni? Víz, amire szüksége van.
2011. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisállatkereskedésekekben lehet venni külön kutyusoknak való teát..de szerintem felesleges.
2011. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Amikor elfelejtettünk a túrára vinni vizet, mert a kocsiban hagytuk, akkor én bizony adtam teát a kutyámnak. Semmi baja nem lett, és teljesen ízlett neki :) De ha nem muszáj, akkor ne.
2011. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hell-ikon ***** válasza:

Hagyományos fekete teát nem ajánlott, mert általában több benne a koffein, mint a kávéban.

De pl. kamilla v. csipkebogyó ill. kifejezetten gyümölcs alapú teákat adhatsz neki.

(Tehát nem gyümölcs ízesítésű (!), hanem aszalt gyümölcsből készült teát)

2011. jan. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a kutyusomnak néha-néha télen adok teját és semmi baja nincs tőlle és ízlik is neki de azért arra kell figyelni, hogy mennyi coffein van benne, főlleg ha "hiperaktív" örökké pörgős kutyád van mint az én Havanese-m
2011. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hell-ikon ***** válasza:
A koffein jelenléte a teában abból a szempontból fontos igazán (nem csak a kutya aktivitása miatt), hogy megemeli a vérnyomást és szapora szívvérest okoz (mint alacsony vérnyomású, koffein kúrán élő ember írom ezt), ezen felül pedig hosszú távon szív és érrendszeri problémákat is kiválthat, így tehát ha nem szeretnéd a kutyád életét megrövidíteni, akkor inkább ne adj neki fekete teát.:)
2011. febr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zeusz4 ***** válasza:
lehet adni neki de ne víz helyet csak néha és kamilla teát az még jót is tesz,az én beteg kutyámat is avval kellet itatni.
2011. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!