Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyafajta...

Szerintetek melyik kutyafajta a szegény ember kutyája?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 10:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
A keverék.
2011. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Te jó ég mekkora egy paraszt vagy .
2011. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%

Úúúúúristeeen:O:O

Háát,vannak még érdekes emberek...:S

2011. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

A keverék az nem egy kutya FAJTAAAA.


Kérdező! Szerintem ilyen kategória nincs!!!

2011. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
59%
puli
2011. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%

Tudod az a "szegény " ember is ugyanannyi pénzt költ a keverék kutya oltásaira , kozmetikáztatására, ételére , felszereléseire, STB...

Elmebeteg.

2011. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%

Nem hinném, hogy a keverék a szegények kutyája lenne. Nagyon nem, nagyon közeli tapasztalatból.

A kérdés meg eleve hülyeség..

2011. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok szegény,mégis keverék kutyám van.Egy hatalmas Roti-farkas keverék.Mindenki a csodájára jár,pedig már 12 éves.

Ez egy ostoba kérdés egy ostoba embertől.

2011. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Aha nagyon okosak vagytok... egy ilyen idióta kérdésre mit lehet írni?! Úgy imádom ezt az oldalt, itt oltja egymást a nép ismeretlenül, EGY válasz alapján megítéled a másikat. Ez egy kutyás fórum, tessék nyiss egy új témát egy másik fórumban...
2011. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a kistestű kutyák. Én is azért választottam 5 kg alatti kutyát, mert tudtam, hogy nagytestű kutyának nem biztos, hogy tudnám biztosítani a megfelelő táplálékot. Azért kicsit könnyebb (olcsóbb) egy 5 kg alatti kutyának venni prémiumtápot, mint mondjuk egy 35 kg-os kutyának.


A keverék kutyákról meg csak anyit, hogy lehet, hogy a keverékekhez könnyebb hozzájutni, mert nem tenyésztő árulja méregdrágán, de egy keverék kutya eltartása is pont ugyanannyiba kerül, mint egy fajtatisztáé. Neki is ugyanúgy kell étel, oltások, egészségügyi ellátás, felszerelés...stb. De akkor biztos olyan kutyád van, amilyen senki másnak nincs.

2011. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!