Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyafajta...

Szerintetek melyik kutyafajta a szegény ember kutyája?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 10:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%

Buta kislány. Ha tényleg hülyeséget akartál csak volna választani, és nem a sötétségedet szétkürtölni, írtál volna pl. fáraókutyát.

Unokatestvérem egy elkényeztetett gazdag szőke r*banc, de nem csivavával, hanem egy kistestű keverék kutyával nyomul.

Kérdező, te ezt komolyan gondoltad? Régen(nem egy éve) volt ilyen, hogy ki milyen és mekkora kutyát tarthat, na de most..?

2011. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

3. vagyok!


Az első válaszát onnan is meg lehet közelíteni, hogy egy szegény ember nem fog tudni megvenni egy 120ezres törzskönyves fajtAtiszta kutyát.

Ergo egy keverék, nem fajtatisztát igen, akár ingyen is hozzá tud jutni.


Szóval akinek keverék kutyája van, nem bántásnak kéne venni!


Minden kutya ugyan olyan rangu!!!


Attól, hogy nekem fajtatiszta 120 ezres kutyám van semmivel sem becsülöm le a keverék kutyusokat. És egyáltalán ha találkozok egyel nem úgy állok hozzájuk, hogy egy keverék. Mert eleve nem ő tehet róla hogy egyesek azért lenézik őket, mert az EMBEREK nem figyeltek rájuk a párzási idő alatt, szartak bele, hogy mi lesz velük, az tény h. elajándékozza pl. de lehet később rájön a gazda h. ja én nem is ilyen kinézetű kutyát akartam, és hopp kib...a a nagy világba= MENHELYEK. De ez nem ide tartozik...


Eleve kérdező egy nagy butaság volt ezt a kérdést fetenni!


És neked mi a válaszod a kérdésedre??? 23/N

2011. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
49%
:DDDDD ...
2011. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen kategória nincs, hogy szegény ek kutyája szerintem.

De ha a kérdés arra vonatkozik, ekkor egy kistestű többgenerációs keverék kutyust a legolcsóbb fenntartani.

Keveset eszik, spon-ból is kicsi kell neki, pórázból is, tálból is, tehát olcsóbb, mint egy nagy kutya.

Ráadásul egy többgenerációs keverék esetében azrért keményen dolgozott a természetes szelekció, tehát kicsi az esélye, az öröklött betegségeknek (mint a patella, meg a PRA, vagy allergia).

2011. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%

szegény embernek nincs kutyája, ugyanis nincs pénze a tartására!

olyan szegény embernek van kutyája aki nem törődik a kutyájával, jó formán csak eteti maradékkal!


itt valakik jelentve lettek! szintem magukra ismernek...unatkozol? h lehet ilyet írni, ha nem ismered az illetőt?!

"A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!"

2011. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 zsuzsabazsa ***** válasza:
90%

Szerintem az igazi szegények kutyája a keverék.


Valójában a hajléktalanokra gondolok akikhez hozzá szegődnek.És ez az egy igazi hűséges társuk van.

2011. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Abban igazat adok nektek, hogy a tényleges szegények kutyája a keverék, de az nem KUTYAFAJTA !


Szerintem a szegény ember kutyája a MUDI és a KUVASZ !

2011. jan. 28. 11:50
 18/26 xnorkax ***** válasza:
80%

A mudi és a kuvasz?! Mert magyarfajták? Ki kell, hogy ábrándítsalak, de kérdezz meg egy tenyésztőt az árakról és mindjárt meglátod, hogy mi. :D Na meg a fenntartása sem olcsó. Bár egyik kutyának sem az.

Amúgy nincs olyan kutya, amire nem kell költeni. Mindegyiknek vannak igényei.

2011. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
73%
De mi van olyankor,ha a Roti-farkas keverékem mellett van egy Amstaffom is többszörösen díjnyertes szülőtől.Akkor Én a középcsöves kategóriába tartozom?Vagy hogy is van ez?
2011. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Platypus ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__15016..


A kérdező gondolom rajong a 100 évvel ezelőtti Magyarország szegény embereinek kultúrájáért. Más értelmet nem látok a kérdésekben és a válaszaiban.

2011. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!