Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának milyen nemű...

Első kutyának milyen nemű kutyát érdemes tartani?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy melyik a könnyebben kezelhető.
2011. máj. 3. 16:56
1 2
 1/12 xnorkax ***** válasza:
Ez a kutya fajtájától is függ, de átlagban a szukák kezelhetőbbek. Viszont ha ivartalanítod őket, akkor tök mindegy. :) Csak minél előbb kell ivartalanítani.
2011. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kezelhetőség a tanítástól, foglalkozástól függ...Nekem csak kan kutyám volt és van is, jobban szeretem őket. Nagyobbak, erősebbek, testesebbek alakra...
2011. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi
2011. máj. 3. 17:02
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Kant hogy Seggberakjon!!!!
2011. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
idióta
2011. máj. 3. 17:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Szuka.Sokkal kezelhetőbb.
2011. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17:06 nem az volt a kérdés, hogy veled mit szokott a kutyád csinálni...
2011. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez a gazdi temperamentumától függ. Ha bújósabb, szerethetőbb kutyát szeretne, akkor szukát. Ha a gazdi is inkább távolságtartó, és mondjuk a munkához kell a kutya, akkor kant. Az én kan kutyán pl. sokkal magánakvalóbb, mint a szuka. A szuka állandóan körülöttübnk sündörög, a kannak elég, ha lát minket.
2011. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ivartalanított szuka.
2011. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 nory0722 ***** válasza:
17:41-essel értek egyet. A mi kanunk is inkább távolságtartó. Minden reggel odajön,hogy megszeretgessem,aztán az egész napra elég neki. Utána már csak a sétát és a játékot várna,a szeretetet máshogy 'fejezi ki'. A szuka mindig láb alatt van,szó szerint:) Neki meg az az első,hogy folyton simogassam:) De könnyebben kezelhető,mint a kan,pláne,hogy ivartalanított,de előtte is kezelhetőbb volt!
2011. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!