Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajtákból...

Xnorkax kérdése:

Szerintetek milyen fajtákból áll ez a keverék kiskutya?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett, egy menhely honlapján találtam. Viszont nagyon érdekelne, hogy milyen fajtákból állhat. Előfordulhat, hogy sok nemzedékű keverék, de azért hátha felfedez valaki benne valamit. :D Lehet, hogy hülyeség, de engem emlékeztet a máltai selyemkutyára, bár a színe nem igazán olyan. Várom az ötleteket: [link]
2011. jan. 28. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
havanese? :)
2011. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
téééényleg, az eszembe sem jutott! :D köszi!
2011. jan. 28. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:

úristen,gyönyörűséges!!nagyon édes kutyus!

ne haragudj nincs tippem,de imádni való a csöppség

2011. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintem is csodaszép! :) hogy adhat le valaki egy ilyen édes kiskutyát a gyepire?! :@ azonnal elvinném, csak sajna nem csak rajtam múlik.
2011. jan. 28. 17:41
 5/10 anonim válasza:
Valóban hasonlóak voltak a mi havanese kölykeink is! De hogy eszméletlenül édes, az biztos!! (Főleg, ha menhelyes :-))
2011. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, tündéri. :) Ráadásul még csak három hónapos.
2011. jan. 28. 17:44
 7/10 Ninna ♥ ***** válasza:
Szerintem is lehet benne havanese, viszont valami pincsit is fel tudok benne fedezni :) Nagyon aranyos, én már hoznám is haza.
2011. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, Nina, lehet, hogy valamilyen pincsi is lehet benne. Mindenesetre különleges kiskutya. :) Csak sajna a saját kutyám is kölyök és kettővel nehéz lenne bírni. :/ Bár nagyon szívesen bevállalnám én is! <3
2011. jan. 28. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:
De annyira aranyos!!! Megszakad a szívem értük :(
2011. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg kaukázusi, csak a szőre alapján. De egy kölyöknél nehéz megmondani. Bichon is lehet benne...
2012. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!