Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A keverék kutyád, milyen...

A keverék kutyád, milyen fajtákból jött össze?

Figyelt kérdés
Az én kutyumnak a mamája írszetter-dalmata, az apja meg dobbermann-magyarvizsla. Ő egy igazi kis keverék kutya. :)
2010. ápr. 26. 08:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
nekem két keverékem van. kb mint a kettőben minimum 15 faj megtalálható:)
2010. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azok a legédesebbek, de mindegyiket imádom :):)
2010. ápr. 26. 08:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kis drága kedvencem fehér puli - fekete schnauzer keverék volt. Megmaradt a fehér puliból a fehér zoknikái, fehér mellénykéje és pici fehér maszat a farka végén. A többit tekintve fekete schnauzer-féle volt. Édes is pofa volt, sajnos már nincs velem :-((( Egy másik kutyus, nem az enyém, de lehaverkodtam vele, mert imádom a kutyusokat, shar pei - valószínűleg német juhász kutya keverék. Édes kis pofi ő is. :-))
2010. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kuttyom spániel-tacskó keverék (volt, sajnos pár hete el kellett altatni :( ) Befogadtuk, igy csak tippelünk a tacskóra a kis rövid tömzsi lábai miatt :D Fekete volt, a szőre göndörkés mint a spánielnek :) A fülei voltak a legédesebbek... Mikor befogadtuk kiderült hogy vemhes, a kiskutyája meg teljesen úgy nézett ki mint egy rottweiler :D Csak nem nőtt akkorára :D A szőre rövid, érdekes szerzet volt :)
2010. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az Ő ( [link] anyukája golden és labrador retriever keverék, apukája óriássnauzer-német vizsla keverék. Sajnos már nincs velünk, 2,5 éves korában megmérgezték.

A másik ( [link] anyukája németjuhász keverék, apukája pedig állítólag egy nagy szőrös pásztorkutya, de a mozgása és testfelépítése alapján leginkább egy drótszőrű farkasra hasonlít (a lebillenő füleit leszámítva). :)


Kérdező, megmutatod a kuytusodat? Érdekesen nézhet ki. :)

2010. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem még gyerekkoromban volt egy keverék kutyusom. Anyukája tacskó volt, apja ismeretlen. De eléggé tacskó formája volt a kutyusnak,csak picit tömzsibb volt. Apja fekete lehetett,mert anyukája barna volt,de az én kutyusom fekete volt és fehér tappancsa meg "nyakkendője" volt. Imádtam! sajnos már rég nem él.
2010. ápr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
pekingi palotakutya+yorkshire terrier tündéri pofa :)
2010. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
az anyja puli,az apja nem tudom :) De jópofa imádnivaló. :)
2010. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az enyém, vagyis nagymamámé (ellopta tőlem, de nem haragszom) husky kinézetű, de szőke, az orra, füle fekete, középtermetű, hosszú szőrű és tacskó anyától származik. Akkor szerintetek? Hányféle kutya lehet benne? :D De nagyon aranyos, imádni való, már 8 éves, de még mindig úgy viselkedik, mint egy pár hónapos kölyök.
2010. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kuvasz-komondor kan
2010. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!