Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó választás egy BEAGLE?

Jó választás egy BEAGLE?

Figyelt kérdés
Mennyire mozgékony kutya, konnyen tanítható, tanulékony?
2011. jan. 29. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

ha szeretsz kutatni es futni utana (szagot fog es megy), akkor jo!

nagyon kedves kutyak, lojalisak es jatekosak.

2011. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
71%
Én nagyon szeretem. Nagyon mozgékony, nagy térre van szüksége, sokat mozog. Nagyon aranyos, de sok kárt tud tenni, ha nem neveled meg az elején.
2011. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehéz eset:))De ha lesz időd vele foglalkozni,ami egyébként minden kutyára vonatkozik,akkor hajráá!!Tündérpofa,okos és rendkívül kitanult,huncut!Sok mozgás kell neki,és játékos nagyon.Ha van neki motiváció,akkor könnyen is tanul,de sokszor önfejű.Remélem segítettem:))
2011. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Nagy a mozgásigénye, eléggé önfejű, ezáltal a nevelése nem egyszerű ha nem időben kezded el. Eléggé hangos, és ha szagot fog, nincs az az isten hogy vissza jönne a hívásra, ezért pórázon kell tartani. A gyerekekkel jól kijön, barátságos, játékos kutya. Hajlamos az elhízásra, mert hatalmas étvágya van. Szóval ha ilyen kutyusod lesz, sok türelem kell majd a neveléséhez,hogy kezelni tud, figyelni kell, mert ha elhízik utána megjelennek az ízületi gondok ill a szívproblémák.
2011. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Mivel a beagle kopó, ezért nagyon jó a szaglása. Ha szagot fog, akkor nem mindig könnyű visszahívni.

Mivel vadászatra lettek kitenyésztve, ezért képesek órákon át futni. Tehát nagyon nagy a mozgásigénye, csak akkor fárad ki, ha napi több órát sétálsz, de inkább futsz vele. Vagy olyan kutyák közé hordod sétálni, akikkel tud futni, játszani.

Én nem tartanék, nem tartom okos fajtának. (bocs, ez a privát véleményem)

2011. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Engem kiskoromban egy beagle harapott meg. Sajnos el is kellett altatni szegényt.
2011. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem van egy 6 hónapos épp az előbb jöttem be 2 óra labda dobálásból fáradhatatlan de nagyon okos sok türelem és sok jutalom falat:-)Ha egy nap nincs meg a délelőtti és délutáni játszás akkor szeret kertészkedni momentán felássa az udvart!
2011. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!