Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek külsőre milyen a...

Szerintetek külsőre milyen a kínai kopaszkutya? :D

Figyelt kérdés
Komolyan mondom régen nagyon hányingernek tartottam, pedig én aztán rajongok a kutyákért..de ez az egy fajta volt, amit nem akartam soha megsimogatni, mert taszított...viszont most hogy jobban megnéztem, nagyon hasonlít egy egér-denevér keverékre, és írtóra megtetszett...:DD Tetszik benne hogy olyan gusztustalan undi:D Ti hogyvagytok vele??Nektek tetszik a külseje? ja és tenyésztőnél milyen árban mozognak a kis undik? van egyáltalán magyarországi kennel?
2011. jan. 31. 13:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Én se szerettem régen, pedig éna csúnya kutyákat kedvelem (bulldogom van). De egyszer megfogtam egyet, és tényleg olyan kis undi, hogy megtetszett :)


Most ismertem meg közelebbről egy szőrös verziót, a gazdi keményen fogja, valószínűleg emiatt olyan jó, de nagyon jó kutya, nagyon ügyesek a gazdival együtt!

2011. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a bulldog nem csúnya....gyönyörű
2011. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

nekem iszonyuan tetszenek:D

kb mint a Dr. szöszi féle csivava is:D

én meglátok egy ilyen kinai kopasz "dögöt" és már olvadozok..:$:D

2011. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Full ló kinézete van.:D
2011. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon-nagyon gyönyörű kutyusok.
2012. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!