Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak? :S

Mi baja lehet a kutyámnak? :S

Figyelt kérdés

Már két napja megy a hasa és hányik is :S két dolgon gondolkodtam: vagy az új kaja készítette ki a gyomrát, vagy az a sok dolog amit megevett(papucsok,párnák, plüssök stb.) és szegénykém tényleg nagyon rosszul van :S

az állatorvos azt mondta, hogy megevett vvackok csak akkor jelentenek bajt ha alul felül jön ki belőle a béltartalma... melyik lehet a baja?? hívjam ki az orvost? még csak nyolc hónapos :(


2011. jan. 31. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
vidd orvoshoz, lehet vírusfertőzése is, a coronavírusos kutyák is hánynakés megy a hasuk.
2011. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
oké, énis azt mondta hogy dokihoz kéne vinni... hát majd eglátjuk :S
2011. jan. 31. 15:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz kéne vinni minél előbb!!!
2011. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az állatorvos arra érti, hogy ha a széklet alul felül jön a kutyából. Ezt viszont nem kéne megvárni, mert akkor mindenképpen kés alá kerül, és ( mivel ez bélelzáródás ) lehet bélszakaszt is ki kell metszeni.


Ám szerintem inkább az lehet a gond, hogy mást etettél vele a szokásostól, és felborult a bél fluora.

Én a heledbe dokihoz vinném, ott ellátják antibiotikumokkal, kap hányás csillapítót. Meg valami hasfogót is. Ajánlanám, hogy estére adj neki főtt rizst. Beszéld meg a dokival.

Jobbulást!

2011. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kutyádnak leginkább az a baja, hogy 2 napja nézed, hogy szenved ("szegénykém tényleg nagyon rosszul van :S"), és nem viszed NORMÁLIS orvoshoz, aki nem vár addig míg dögrovásra kerül a kutyád.
2011. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

utolsó! mennyél te a jó qrva anyádb*! nem akarom rajtad felb*szni az agyam, úgyhogy nem is törődök veled-.-

többiek köszi a válaszokat, este jön a doki hozzá, remélem rájön mi baja :S

2011. jan. 31. 17:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos hogy rájön. :-)

Jobbulást!

2011. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Itt nem az a legfontosabb, hogy vajon mi baja lehet, hanem hogy SÜRGŐSEN vidd el dokihoz! :/

Az előző állatorvos, akihez vitted, szomorú, hogy ennyivel elintézte. Ez komolyabb dolognak tűnik annál, hogy várni lehessen pár napot.

A plüssökkel meg egyéb finomnak tűnő játékokkal meg nagyon kell vigyázni :/

2011. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"kedves" kérdező!

nem nekem válaszoltál olyan hangnemben, amilyenben, de tudod, aki így reagál egy nem is kemény véleményre, az ne fórumozzon, vagy menjen más stílusú helyre.

Nem szégyelled magad, anyázni???

2011. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

most várjuk az orvost :S

(és ha valaki beszól, annak én visszaszólok^^)

2011. jan. 31. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!