Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy hathetes keverék...

Van egy hathetes keverék kiskutyám. Az a gondom, hogy nem hajlandó inni! Nincs valakinek ötlete, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Látszólag minden rendben van vele, jó kedvű, szépen eszik. Már mindent kipróbáltam, de sikertelenül. Most úgy oldom meg a folyadék bevitelt, hogy az ennivalójához teszek vizet.
2009. febr. 7. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azonnali orvos kihivás
2009. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
probáld meg hogy a kezeddel locsold a szájába én is igy csinálom
2009. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hathetes kiskutyának még az anyjával kéne lenni. Az enyémek sem ittak még akkor, nem is tudták, hogy hogy kell. Anyjuk teje elég volt szomjoltásra. Enni persze már ettek. Szerintem vidd orvoshoz, ha nincs neki anyja...
2009. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nedves az étele, és még vizet is adsz hozzá, addig nincs baja amíg megeszi. Ha beteg lenne, nem hinném hogy enne. De figyeld nagyon és az első rossz jelre írány az állatorvos. Nem meleg az orra? Reméljem tényleg csak nem tudja hogy mire jó az ivás, és azért nem iszik. Mivel kínáltad, vizzel? Nem tudom rendes tejet kaphat-e, van speckó kölyökkutyáknak való tejpor, azt biztos meginná. Szerintem azt kérdezd meg akitől a kutyust elhoztad, ahol eddig volt.
2009. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!