Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért harapta meg? Ti megtarta...

Miért harapta meg? Ti megtartanátok ezek után?

Figyelt kérdés
7hónapos f bulim megkapta a 7éves lányom orrát.Nem csinált semmit,jó a kapcsolatuk.Férjem ölébe ült a kutya és a lányom odament,odahajolt és kész volt a baj.Játék,féltékenység!?Nem akarom hogy megtörténhessen ujra.Légyszi csak normális válaszokat írjatok.Köszönöm.
2011. febr. 1. 10:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ismerjétek meg a kutyák kommunikációját, testbeszéd jeleit, természetes igényeit mihamarabb!

fontos pl. hogy hogyan közelítetek a kutya felé-egy kutya a pillanatnak megfelelően reagál mindig!-ha a kislány (és a szülei) tudná, hogy miként közelítünk egy kutyához ilyen nem fordulhatna elő! (a leírtakból nem sokminden derül ki, de arra gondolok, hogy a párodat kisajátítja a kutya és a kislány pl. a kutya felé hajolva közeledett-ez a kutya számára kb azt jelenti, hogy "add ide aput mert különben széttéplek!"-nyílván egy félrenevelt, elkényeztetett, magát domináns egyednek képzelő kutya nem hagyhatja ezt "szó nélkül":)))

2011. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!!!!Nem pontoztam senkit nem tudom azt miért írtad!?Azt se mondtam hogy a kutya hibája,én egyedül magamat okolom miatta.Megbeszéltük itton,a lányom is ugy döntött marad a kutya.Nem fujt rá csak odahajolt és a kutya sem morgott semmi ilyesmi nem volt ezért állok értetlenül a dolog előtt.Minden nap foglalkozunk vele,mindenki.Nem akarok az első gondnál meghátrálni de akinek van gyereke az megértené.Sok véleményt akartam a döntés előtt és szerencsére a többség ugy gondolta ahogy én.Nem agresszív a kutya,nem morog,szótfogad,leül ha mondom meg minden.Szóval mégegyszer köszönöm!!!!!!!!
2011. febr. 2. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!