Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekröl a...

Mi a véleményetek ezekröl a fajtákról?

Figyelt kérdés
dalmata,németjuhász és cocker spániel
2011. febr. 1. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

dalmata: Aranyos kutyák, de ugatnak, és kell nekik C vitamint adni plusszba

Németjuhász : Okosak,de nem lehet velük annyira játszani , dögönyözni őket.

Spániel: Nem való mezők mellé...

2011. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dalmatával sajnos még nem volt szerencsém találkozni élőbe,de nem is igen soka hallotam róla..


Németjuhászról már sokat hallotam (Mancs stb.) Szerintem nagyon szép,szívós kutyafajta.Szívesen lennék a gazdája egynek :)


Cocker Spániel

Volt spánielem (angol),nagyon energikus és kissé zizzent kutya :S Nekem nem egy nagy kedvencem

2011. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Milyen véleményt vársz? Akinek van, az dicséri. Aki kedveli, szintén.

Ha elolvasod a nagy általános jellemzést róluk, meglátod, hogy 3 fajta, 3 féle alaptulajdonságokkal.

2011. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pl tapasztalatokat várok róluk
2011. febr. 1. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Dalmata:keresztlányoméknak volt, imádták. Gyerekszerető, mozgékony, kedves, okos kutya.Vigyázz, honnan veszed, mert a dalmatáknál gyakori a süketség.

Német juhász:a nagymamámé tavaly decemberben pusztult el 12 évesen. Házőrzőnek kiváló, nagyon okos, hűséges, de gyerekes családba nem választanám, nem kicsik mellé való.

Spániel:nagyon aranyos kutyusok, de kemény kéz kell hozzájuk.Boci nézésükkel hamar a fejedre nőnek, ha bedőlsz nekik.És a fülükre nagyon kell figyelni!

2011. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak a németjhászról tudok mindani valamit.Egy németjuhásszal nőttem fel igazábl (4 éves koromtól 18 éves koromig volt velünk).Nagyon jó kutya volt , sohasem volt egy rossz megmozdulása sem felénk.Most is németjuhászom van , aki 3 éves lesz nemsokára , nagyon jóindulatú a családdal és barátokkal szemben , de az idegenekkel távolágtartó.ÉN csak jót tudok mondani erről a fajtáról , viszon nagyon meg kell válogatni hogy honnan veszed , mert sok a diszpláziás köztük.
2011. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rucijja ***** válasza:

Németjuhász:szerintem a világ legeslegtökéletesebb kutyája,legalábbis nekem(mondjuk én nagyon rajongója vagyok a fajtának,meg már régóta németjuhászom van, lehet idealizálok is kicsit),de intelligens, imád játszani, igényli ,hogy tanulhasson, tökéletes munkakutya,csak szeretni lehet.

Spániel:életem első kutyája spáni volt.Vele töltöttem az egész gyerekkorom, csodás kutyus volt, játékos,bújós,kicsit makacs...

Dalmata:sajnos személyes tapasztalatom nem volt vele,de ha rájuk nézek mindíg a 101 kiskutya jut eszembe, mókásnak tűnnek.:)))

2011. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!