Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassuk rá a kiskuty...

Hogyan szoktassuk rá a kiskutyankat hogy megmaradjon a kazan hazba magába, anelkül, hogy sirna?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 15:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ertelmes normalis válaszokat vártam,de látom többnyire ide csak ertelmetlen emberek járnak!!!
2011. febr. 1. 17:32
 12/20 anonim ***** válasza:
4%
Nem étem miért támadjátok a kérdezőt , gondolom kinti kutya és azért szeretné hogy a kazánházba maradjon , mert ott este kellemes idő van.Memmyi idős a kutya ? Mit csináltok amikor elkezd sírni ?
2011. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
3 honapos lesz.Puli keverek nemetjuhasszal.A kazanhazban 20-25 ° C,van jateka enni inni.szoval ejszakai helynek tökeletesen megfelel.igen kinti kutyanak akarjuk,de mivel meg kicsi es kint hideg van,ezert van bennt es probalnank jol nevelni.Köszönöm az utolsonak.
2011. febr. 1. 18:11
 14/20 zsuzsabazsa ***** válasza:
59%
Nagyon jól tudom miről van szó. De ha netán kettőtök között létrejön a kötődés, akkor majd te is tudni fogod miről van szó.
2011. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

A kutyatartás sajnos kakival-pisivel jár az elején.

Ezt talán bele kellett volna kalkulálni,mielőtt kutya kellett.

2011. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet,de nem ez volt a kerdes!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 1. 20:38
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

Ez egy nehéz ügy. Nem tudom, biztos vannak humánusabb módszerek is, de szerintem ennek egy módja van. Az, hogy beviszed a kutyust a kazánházba, viszel neki vizet, meg kaját, játszol vele ott egy kicsit, hogy megnyugodjon, megbarátkozzon a hellyel, akár beszélgethetsz is vele, hogy hallja a hangodon, hogy semmi baj nincs, aztán gyújtasz neki valami fényt, hogy ne féljen egyedül, mert ugye még ő is kisbaba :) aztán rácsukod az ajtót, és bennhagyod.

Van aki rögtön ott hagyja egész éjszakára, akkor ugyan az egész éjjelt is végigsírhatja, de pár nap alatt rájön, hogy úgyis kiengedik, szóval megbarátkozik vele.

De csinálhatod terápiásan is. (bár őszintén ezzel többet lehet rontani sztem) Először egy órára hagyod bent, aztán kettőre, háromra, hogy rájöjjön, úgyis kijöhet majd onnan. Vigyázzunk, mert ha végig sírt akkor ne dicsérd meg, ha kiengedted, hanem ne vegyél róla tudomást, mert akkor azt fogja hinni, h azért engedted ki, mert ő ezt akarta. Aztán utána becsukhatod sokkal hosszabb időre, majd egész éjszakára.

Vagy szoktasd rá, hogy ott eszik, iszik, ott van neki tulajdonképpen a helye, és ha akkor becsukod, sztem nem lesz gond...

Ezek az ötleteim. remélem hasznát veszed majd valamennyire...

2011. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolso válaszolo.Köszönöm szepen a fáradozasodat,hogy irtal.Nagyon jo ötlet es holnaptol el is kezdem,mert most mar hál.ist megnyugodott es mar alszik.A vize es kaja ott van neki,eddig ugy tudtam megnyugtani,hogy ott hagytam neki a papucsomat ami rajtam volt ugyanis allandoan hozzam szegödig,mert többnyire en foglalkozok vele.
2011. febr. 1. 21:45
 19/20 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, te vajon nem sírtál, ha három évesen egyedül hagytak a sötétben?

Kölyök kutyát aki vállal, az vállalja a vele járókat is. Takarítson utána, gondozza és ne hagyja magára.

Most kaptál egy választ, amitől a kutyáddal sosem lesz olyan kapcsolatod, mint amilyen lehetne.

Minek kutya, ha nem akarsz vele élni?

Mert az együttélés azt is jelenti, hogy dolgozol rá, hogy ellátod, hogy egy fedél alatt vagy vele.

Neked is inkább kitömött kutya kellene!


Istenem, de sok embernek meg kellene tiltani a kutyatartást!

2011. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%

A válasz írója 41%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 13:47


Piszkosul egyetértek a beíróval! plüsskutyát az ilyennek, esetleg robotot. Azt ki lehet kapcsolni, nem eszik, iszik, tehát nem is ürít.

2011. febr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!