Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ilyen sok hülye ember?

Miért van ilyen sok hülye ember?

Figyelt kérdés
Én sétáltatom a kutyámat pórázon mert tudom hogy agresszív ( kis termetű ) és akkor odafut egy másik kiskutya a gazdája meg kb 20 méterre van tőle és még nekik áll feljebb hogy az én kutyám rámorgott az ővére meg ugatott ... Ti is így vagytok ezzel , vagy csak én látom így a dolgot ?
2011. febr. 2. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Én már egyszer beszéltem erről (és most agressz@ helyett lehet akármi más ) de mindenki ENGEM hurrogott le hogy micsoda kegyetlen, antiszoc, rossz gazda vagyok mert szeretném én eldönteni kivel mikor barátkozunk, az ilyenek miatt utálják a kutyásokat. És arra aki felelőtlenül elengedi, mindenkihez odaengedi a kutyáját, nem mondanak semmit...
2011. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*agesszív
2011. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
A te felelösséged a kutyádat nevelni, így a te hibád volt.
2011. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nah ez nem az én napom... xD szóval agresszív
2011. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Normális esetben ha a kutyád megfelelően lenne nevelve akkor barátságosan közeledne a másik kutyához. A másik gazdának nem kell azt feltételeznie hogy neked egy idegbeteg ölebed van akit képtelen vagy megnevelni. Aki meg nem akarja hogy minden kutyával barátkozzon a kutyája az minek tart kutyát? Dísznek? Vagy mi alapján válogatja meg h melyik kutya felel meg a sajátjának?
2011. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Mi az,hogy az Ő hibája volt?A kérdező pórázon viszi,mert tudja,hogy agresszív.Az a hibás magatartás,ha valaki szabadon engedi a kutyát ami ugyanúgy bemorog és még a másiknak áll feljebb.Nem okoskodni kéne ide járni kommentelni.A kérdezőnek meg azt üzenem mondja meg a magáét nyugodtan az ilyen kutyásoknak!
2011. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Én vagyok a hülye hogy nem tudtam eddig, hogy a kutya arra van hogy mindenkivel barátkozzon? Te minden emberrel kezet fogsz az utcán? Ha majd az a kutya aki szabadon van és szalad hozzánk szófogadatlanul, nekirohan egy autónak pl és meghal akkor is majd a vezető lesz a hibás, mert minek megy ki vezetni ha nincs kedve megállni minden rohangáló kutya előtt?
2011. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Így igaz!
2011. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 capsread ***** válasza:
100%

Ezt nem értem... Én alap esetben szoktam engedni a kutyámnak, hogy odamenjen más kutyákhoz, de mielőtt engedem, mindig megkérdezem, hogy "odamehet a kutyám?" és ha a másik kutya gazdája azt mondja, hogy "nem mert agresszív az enyém", vagy simán hogy nem, mert nem akarja, hát nem engedem el a kutyám.

De az például idegesít, hogy amikor labdázom a kutyámmal, odaülnek mellém a padra más kutyákkal, és megkérnek, hogy menjek odébb, mert az ő kutyájuk agresszív (volt már erre példa).

2011. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Én azt nem értem h mi alapján válogatja meg valaki hogy kivel barátkozhat a kutyája xD
2011. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!