Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ember írja ki itt a sok...

Egy ember írja ki itt a sok hülye yorkie-s kérdést vagy minden yorkies azt hiszi, hogy az ő kutyája más fajhoz tartozik és nem kutya? Már NAGYON unalmas. Főként a kedves yorkie gazdik válaszai érdekelnének.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a benyomásom,hogy ezt mind egy ember írja ki. Akárhányszor belépek az oldalra,mindig van yorkies kérdés!
2010. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
azok nem is kutyák, hanem barbibabák :S....ma is sajnáltam egy ilyen szerencsétlenkét, mert a kutyáim (tacskó méret)játszottak volna, meg a kis vakarcs is erre a "gazdája" felkapta és bevitte a lépcsőházba, a yorkin meg látszott, hogy szívesen jönne ismerekedni
2010. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is bízom benne, hogy csak egy yorkie tulaj ilyen idióta és nem az összes!!
2010. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyszer biztos ez is kimegy a "divatból". régebben a westie volt a menő nem? van egy yorkis ismerősöm, de ő KUTYAként kezeli. úgyhogy nincs vele bajom.
2010. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, nekem is van ilyen ismerősöm, igaz, hogy ő ott kezdte, hogy nem beltenyészetes korcsot vett valami szaporítótól egy 20-asért ;)
2010. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

nekem is yorkim van, de nem kapom fel ha jön egy másik kutya. egy rotival nőtt fel, szóval nem szívbajos a kislány! mindent megadok neki ami tőlem telik de nincs elkényeztetve. járunk kutyasuliba ahol az egyik legjobb haverja egy retriever kislány:)

21L

2010. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is yorkshire-om van.

Soha nem tettem fel itt kérdést, mert azt hiszem rendelkezek egy olyan fantasztikus képességgel, hogy magamtól rájövök dolgokra. Ilyenekre például:

A yorkshire terrierem hányadik oltása után mehet sétálni?

Yorkshire terrierben létezik hosszú és rövidebb szőrű is?

Mennyibe kerülnek a kiskori oltások egy yorkinak?

A yorkink mikor megyünk valahova kocsival, kidugja a fejét az ablakon, ettől nem lesz baja?

Hogy tisztítsam yorkim fülét?


stb.stb.

De ahogy nézegettem a kérdéseket, azért legalább ennyi kérdés van a staffordshire terrierek, golden retrieverek, német juhászok, csivavákkal kapcsolatban is.


De egyes yorki gazdik valóban azt hiszik, hogy ez egy külön állatfaj. És olyan kérdéseket tesznek fel, amit neten 2 másodperc alatt meg lehet tudni. Ezek nem gyakorlati kérdések, hogy hányadik oltása után lehet levinni?


Én így vagyok a pároztatás dologgal...millió és egy kérdés van ehhez a témához is.

2010. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20:08 Nekem egy kistestű kutyusom van és én odaengedem minden kutyushoz. Ma a kutyám nagyon szeretett volna egy labradorral játszani, de a nőci tök mérges pofával elcibálta. Nem csak a kiskutyás gazdik a hülyék!!! Néha nem értem az embereket! Néhány kutyus nagyon hülye gazdit fogott ki!!! Szegények... Mert ugye nem a kutya a hülye legtöbb esetben hanem a gazdája!!!
2010. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Hanem csak az a korosztály, aki máshová is feltesz hülye kérdéseket. Honnan tudod, hogy ezeknek egyáltalán van e kutyájuk, lehet csak szeretnek hülyeségeket kérdezni.

Sajnos nagyon sok a buta ember, az internet világában annyira elkényelmesedtünk, hogy inkább elvárjuk, hogy valaki majd megmondja a választ, minthogy mi magunk keresnénk utána. Itt nem elsősorban a yorkiekkal van a gond, hanem az ellustult, elbutult emberekkel. Meglátásom szerint azért biggyesztik oda a kutyájuk fajtáját, hogy tudassa a válaszolóval, hogy pontosan milyen kutyája van. Már több kérdésben láttam: a kutyám....? válasz: Milyen fajta? Szerintem ez összetett probléma, nem lehet csak egy szóval megoldani. És szerintem az oldal sem olyan minőségi, hogy ezen problémázzunk.

2010. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ember teszi föl őket Mindg amikor feljövök ide, máris díszeleg itt egy kérdés: milyen oltások kellenek egy yorkinak? hányszor kell féregteleníteni egy yorkit? így yorki, úgy yorki, stb. Miért nem bírja úgy feltenni a kérdést: hány oltás kell a kölyökkutyámnak?
2010. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!