Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Luposan gelenkkraft...

FONTOS! Luposan gelenkkraft por vagy tabletta?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket lenne érdemesebb megvenni,3hónapos kanári szigeteki kutyusnak lenne.A tablettában nagyobb mennyiségbe vannak az összetevők.Szerintetek???????????
2011. febr. 3. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem állatorvossal, és az se biztos h rossz ha nem a sarki állatorvossal, hanem a témában jártas ortopéd szakorvossal (pl. Muka, Diószegi, Zsoldos, Bánfi) beszéled meg, mivel a vitamin túladagolás is okozhat problémát és az itt írogatók többsége nem orvos és a legjobb jószándék mellett sem tudnak megalapozott választ írni.
2011. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Nem egyszer volt, hogy az állatorvosom más adagot javasolt, mint ami a csomagoláson elő volt írva. Úgyhogy kérdezz rá.
2011. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én leginkább egyiket sem javasolnám. Prémium táp mellett az ilyen kiegészítők többet ártanak, mint használnak. Egy jó minőségű táp mellé nem szükséges ilyesmiket adagolni, mert tartalmazza mindazokat a vitaminokat és ásványi anyagokat, amire egy ilyen kölyöknek szüksége van.
2011. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A porcerősítő azért más mint a multivitamin...
2011. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én meg pont azt mondom, hogy hiszi a piszi, hogy a superpremiumban bent van a kellő mennyiségű porcerősítő...


amúgy a port ajánlom, mert azt a növekedésével együtt tudod emelni, plusz nem kell figyelni, hogy lenyeli-e, vagy sem, mert szépen bele lehet keverni a kajájába (bár az enyémek natúr is szeretik). egyesek azt tartják, hogy kúraszerűen érdemes adni, mások viszont kihagyás nélkül etetik, érdemes erről (is) állatorvos véleményét kikérni.

2011. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!De nekem nem is a vitamin miatt kell hanem az ízület miatt mivel gyorsan növő,tömeges kutyáról van szó.A por alakban 20% zöld kagylókivonat van a tabl. alakban pedig 40%.
2011. febr. 3. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik táp sem tartalmazza azt a mennyiségű porc, ill. izületvédőt amire egy nagytestű gyorsan növő kutyának szüksége van. És mivel ezek a táplálékkiegészitők természetes összetevőket tartalmaznak a túladagolása szinte lehetetlen, legalábbis ahhoz borzalmas mennyiséget kéne, hogy folyamatosan kapjon. A tabletta valóban erősebb koncentrátumot tartalmaz, könnyebben tudod adagolni. Én a Nutradyl-ra esküszöm, nekem jobban bevált a Luposan-nal.
2011. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LUPOSAN válasza:

Alapvetően kölyökkutyáknak a LUPOSAN Biomineral-t kellene adni, mivel az csonterősítő és zöldkagylókivonat egyben. Amit fontos elsősorban tudni, az az, hogy egyrészt a legtöbb csonterősítő ásványi eredetű kálciumot tartalmaz, amit a szervezet kisebb százalékos arányban hasznosít, mint az állati eredetű csonterősítőket. (kérdés: A természetben ragadozók rágcsálnak-e mészkövet, hogy abból fedezzék a szükséges kálciumot?) A másik dolog, a napocskában bőven elegendő D vitamin van, ezért a túladaglás elkerülése végett nem feltétlen jó, ha a kiegészítő készítmény tartalmazza.

Ha a termékről bárki olvasni szeretne, itt megteheti:

[link]

2012. ápr. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!