Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutalomfalatot? Csirkem...

Milyen jutalomfalatot? Csirkemáj nem volt olyan hatásos.

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves nagytestű kutyánk és CSAK most kezdtük a kutyasulit. Nagyon elrontottuk az elején, mert akkor még nem tudtuk mit hogyan kell csinálni, csak szeretgetés, játék és séta volt, de inkább ő sétáltatott engem mint én őt. Kertben engedelmesebb, de mikor kivisszük csak a szagok világában él. Tudom, hogy még nagyon sokat kell gyakoroljunk, de az a kérdésem, hogy a nyers marhahús nem lenne ütősebb?
2011. febr. 3. 17:48
1 2
 1/12 Ninna ♥ ***** válasza:
De, a nyers marhahúsnál ütősebb falatot nem tudsz használni, az a legjobb :) Csirkemáj helyett megpróbálhatnátok a csirkeszívet is, azt is szokták szeretni. Most hirtelen más nem jut eszembe ami jó lenne, esetleg ha van valami kedvence a kutyusnak, pl az enyém imádja a Biscrock kekszet, akármennyire is nem jó a Pedigree, a jutalomfalatait gyakran adom. Nálunk mondjuk a sertésmáj a nagyon bevált, de a nyers/főtt marhahúst is szoktunk használni.
2011. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia Ninna! A sajtot nagyon imádja, de annak nem olyan intenzív az illata, azért nem azzal gyakoroltunk, habár egy próbát megér. A nyers marhahústól nem lesz baja? Még sosem evett nyersen semmilyen húst, mindig megfőztem neki.
2011. febr. 3. 17:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam a lecsókolbász vált be nagyon , előtte próbáltam sajtot, virslit, száraz jutfalatot de azokat nem annyira szerette.
2011. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ninna ♥ ***** válasza:
A sajtnak is intenzív lehet az illata a kutyád számára, mivel a kutyák szaglása a miénknél 1000x jobb, ha nem többször. Szóval szerintem megér egy próbát a sajt is. Egyébként nem lesz a nyers marhahústól semmi baja, ha csak jutalomfalatként adod neki, de főve is adhatod, szerintem úgy is működnie kell :)
2011. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekünk a párizsi vált be
2011. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne adj neki a gyakorlás előtti napon(akár két nappal előtt se) semmi kaját, hálás lesz minden egyes falatért, mindegy mi az. :)
2011. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Párizsi nálunk már a múlté. Az volt az első amit gyakorláskor kapott.


Lecsókolbászt mindenképpen kipróbálom és a főtt marhahúst is.


Igen, én is gondoltam arra, hogy suli előtt egy nappal nem adok neki semmit, hátha jobban figyel rám.

2011. febr. 3. 18:09
 8/12 anonim válasza:
Ha nem adsz neki egy napig, szerintem nem lesz hatásos, mikor én próbáltam nemvolt hajlandó semmit sem csinálni csak a kaját kérte
2011. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mi kutyánknak a kockasajt a kedvence, bár adagolás szempontjából nem túl ideális:P Úgy imádja hogy egyben lenyeli, a gyógyszereket is ebben adjuk neki be.
2011. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy kutya májra nem motivált, akkor nem éhes. Nem eszik túl sokat?


Nálunk amúgy suli előtti napon sosincs kaja, amúgy se árt egy koplalónap és attól legalább éhes lesz.

2011. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!