Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fintorognak sokan, hogy...

Miért fintorognak sokan, hogy a kutyáimmal alszom egy ágyban?

Figyelt kérdés
két kutyám van, egy kölyök vizsla és egy másfél kilós máltai, mégis amikor egy srácnak azt mondom, hogy ők az ágyban alszanak rendszerint hülyének néznek, ez tényleg gáz?én nagyon szeretem őket...ők a mindeneim...
2011. febr. 5. 03:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tényleg gáz és a kutya-gazdi kapcsoltanak sem feltétlenül használ. De ha neked ez jó, akkor csináld így! Ne foglalkozz mások véleményével! A srác meg vagy elfogad ezzel együtt, vagy nem. Az meg az ő döntése.
2011. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem engedném a kutyát az ágyamba, van nekik sajátjuk, aludjanak ott, én sem fekszem közéjük.
2011. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
59%
mi tavaly lecseréltük az ágyunkat nagyobbra ,mert 5-en alszunk benne...2 KUTYA ,1 Gyerek ,a férjem meg én.kit dobjak ki ,mindegyiküket egyformán szeretem
2011. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony választóvíz az emberek között.

Van aki nem tudja elképzelni, hogy kutyája az ágyában aludjon, van aki ezt nem tudja elképzelni, hogy ne.

Én azt szoktam mondani ilyenkor, inkább alszom a kutyámmal, mint egy részeg disznóval. ;-)

Ne törődj mások véleményével, tégy ahogy akarsz, ahogy megszoktátok.

Van aki lakásban sem tud elképzelni kutyát, ezért csak nem fogod onnan is kitenni...?

Van egy jól bevált mondásom: aki engem szeret, szeresse a kutyámat is. Aki nem képes rá, az nem is érdemes a barátságomra.

2011. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nem gáz ha szereted őket akkor mért ne ha velük akarsz aludni akkor aludj mással ne törődj!
2011. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 diagnostic ***** válasza:
100%

Azért,mert nem tetszik nekik.

De először is,ha neked az nem tetszik,hogy ők fintorognak,hagy legyen a te gondod és fordítva. Minek kell ezeket a kérdéseket állandóan firtatni.

Egyébként meg tudok érteni a dolgot,hogy fintorognak. Nem mindenki szereti az állatokat az ágyban,és ha úgy van,max nem jön össze veled,lehet, hogy csak ezért. Ha meg neked ez kell,akkor ez,kész. Majd lesz olyan pasi,aki tolerálja a kutyákat az ágyban.

Én imádom a kutyáimat,lakáskutyák,de nem ágybetétek. Megvan a helyük,több is, kényelmes,meleg, stb,az az övék. Az én ágyam meg tiszta, meleg,jóillatú,és nincs tele kutyaszőrrel.

Akármilyen tisztán tart is egy ember egy kutyát,az sose lesz igazán tiszta. Közel van a földhöz,belemegy a bundájába a sok por, kosz,minden. Hiába törtlöd szárazra, naponta nem fürdik,hogy teljesen tiszta legyen. Hullik a szőre mindig. Én nem szeretem a párnámon a kutyaszőrt. Se azt,hogyha kutyaszagú az ágyneműm. Te ezért lenézel engem? Mert én téged nem,csak én nem úgy élek. Párom se igen örülne, hogyha közénkfeküdne a két kutya...Az egyik,amilyen kényelmes ki is túrna minket secperc alatt:-)

2011. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Megjegyzem az ember bőre is mindig hámlik, ha naponta többször mosdik akkor is és a haj is állandóan hullik. Sőt, ha szellent, még büdös is lesz.

Tehát az ágya senkinek nem steril.

2011. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel ki kivel és hogyan alszik , de én a saját ágyamba nem engedek állatot az biztos(sőtt még a házba se nagyon).Srácok meg csak belegondolnak , h ott ahol a kutyák alszanak majd nekik is ott kellaludni(vagyis csak reménykednek h ott aludhatnak :D) , ebbe te is gondolj bele nem mindenki szereti az állatokat annyira mint te.
2011. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 diagnostic ***** válasza:

Azért nem említeném egy lapon azt, hogy az ember haja is hullik,sőt,mint a kutya szőrét.

Senki nem állította,hogy steril,de van egy "pici" különbség a kettő között. Engem nem érdekel,te hogyan alszol,de ti se sajnáljátok már le azt,aki nem engedi fel a kutyát. A kettő nem említhető együtt.A te hajadnak pl kutyaszaga van?Mert a legtisztábban tartott ebnek is van egy alapszaga

2011. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem általában kutyaszagom van :))) Pedig minden nap fürdök :)))
2011. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!