Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láb mellett sétálás?

Láb mellett sétálás?

Figyelt kérdés
Van egy három hónapos golden retrieverem, és meg szeretném tanítani láb mellett sétálni, de sehogy sem megy. Folytó nyakörvet és kutyaiskolát nem akarok, és még meg szeretném tanítni neki, hogy hozza vissza a labdát, de csak akkor hozza, ha van kedve hozzá.Válaszokat elre köszönöm.
2011. febr. 5. 12:30
 1/8 Viki233 ***** válasza:
50%
van a csodálatos kutyadoki c. sorozat asszem a spektrumon szokták adni abba minden benne van.
2011. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
viki233 előszőr is nem kellene baromságot írnod mivel a spektrumon a póráz két végén című műsör megy és national geographicon megy a csodálatos kutyadoki
2011. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cesar a National Geographic Cahannel-en van.Pénteken:21:00-22:00 Szombat,Vasárnap:12:00-13:00.
2011. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Viki233 ***** válasza:
azért írtam h asszem-.- nem mondtam 100%ra tanuld meg értelmezni a mondatokat:D
2011. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de ha nem vagy benne biztos akkor ne válaszolj vagy nézz utána
2011. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Érdemes akkor próbálkozni, mikor már eléggé fáradt, hogy ne rohangálni akarjon, és eléggé éhes, hogy érdekelje a falat.


A legegyszerűbb módszer, hogy az orránál fogva vezeted eleinte, azaz húzod az orra előtt a falatot, és mikor a megfelelő helyen van, akkor odaadod, és előveszed a következőt. Aztán már nem kell a kaját húzni, csak a kezedet, a lényeg, hogy mindig a jó pillanatban jutalmazd meg.


Aztán lehet olyat játszani, hogy amikor jó helyen van, jutalmazod, de közben te arra törekszel, hogy elhagyd. Fordulásokat, tempóváltásokat csinálsz, és amikor épp jó helyen van, akkor jutalmazod.

2011. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Három hónapos kutyát könnyű tanítani... Magától nem fog melletted sétálni, mindig fegyelmezni kell.

Rángasd is akár, ha nem akar jönni. Én is így tanítottam a középázsiaimat. 2 nap alatt simán láb mellett jött.

Egy kis rángatástól nem leszbaja, de így tuja gyorsan megtanulni.

2011. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ azóta nézem a csodálatos kutyadokit, és kipróbáltam amiket a többiek írtak.
2011. febr. 17. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!