Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek rossz ez így a...

Szerintetek rossz ez így a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Van egy menhelyről örökbefogadott kutyusom.Nemtudom igazából,hogy neki milyen mozgásigénye van, mert van amikor nagyon lassan sétálgat, valamikor pedig összevissza rohangál..30 cm magasságú a kutyi,nemtudom ez még kisméretnek vagy közepesnek számít e..Reggel 8 kor leviszem 20 perc sétára,1 órakor 30-35 perc(ilyenkor találkozik több kutyával),este hatkor 20 perc,ilyenkor is találkozik kutyákkal.Hétvégente többet vagyok lent vele, kb 1-1,5 órát. Rossz ez neki,hogy hétközben nemtudunk annyit lentlenni mint hétvégén?Vagy megfelelő neki ez így?Lakásban is szoktam vele játszani, szinte sosincs egyedül.Ja és minden egyes sétára póráz nélkül viszem, még sosem tettem rá...(tudom tudom nemlehetne, de nemszeretem rátenni)Szerintetek?
2011. febr. 6. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szerintem ez így jó. Más még ennyit sem tesz meg a kutyájáért, és még ennyi időt sem tölt vele sajnos. Szerencsés, hogy ilyen gazdija van, mint te:) hisz minden idődet, amit tudsz azt vele töltöd:) A többi időben meg gondolom suliba jársz, vagy dolgozni, tehát nem azért nem vagy a kutyával, mert a tv előtt ülsz, és ropizol!

22L

2011. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha otthon nem látsz tőle olyan viselkedést, ami arra utalna, hogy unatkozik, túl sok a felesleges energiája, akkor ez teljesen jó neki.
2011. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. ha látod otthon, hogy be van zsongva, rohangál, akkor kevés, unatkozik, de, ha szépen játszik veled, vagy pihizik, akkor elég. A 30 cm, még kistestű. Általában nekik kevesebb is a mozgásigényük, mint a nagyobbaknak. Az főleg jó, hogy találkozik más kutyákkal. Ha úgy látod, hogy elég neki, otthon azért játszol vele, foglalkozol vele, akkor rendben van.
2011. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!