Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya hány éves kortol...

A kutya hány éves kortol fogad szot?

Figyelt kérdés
Pl van egy kutya akit 1 hete tanitgatnak es nem fogad szot... ez meg okee :) aztan van egy kis kuty legyen 2 honapos az neha szotfogad neha nem... ez normalis? hany eves kortol fog szotfogadni?
2011. febr. 6. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha úgy neveled hogy szótfogadjon akkor szót is fog fogadni egy idő után. Hát ez korhatál nélküli, akár mennyi idösen is szótfogadhatnak.
2011. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A rosszl nevelt kutya még 10 évesen sem fogad szót. A jól nevelt kutyák, akikkel eleget foglalkoznak kb. fél éves korukra viszonylag szófógadók, de ebben sok munka van, és nem lehet itt abbahagyni a nevelést, mert bármelyik kutya elromlik ha nincs vele megfelelően foglalkozva.


Egy két hónapos kutya kb. egy óvodás gyerekkel van egyszinten emberi mércével. Az ovisok mennyire fogadnak szót?

2011. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyámat elhoztam 8 hetesen, két nap múlva már tudta a nevét, és értette a 'fúj' kifejezést. egy hét múlva tudta az "ül" parancsot is.

kutyája és gazdája válogatja...

2011. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 hónapos kortól már megérti az alap dolgokat. csak sokszor kell neki elmondani. és úgy hogy tudja is hogy mit csinál..
2011. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha jó gazda vagy rögtön ha rossz gazda vagy soha vidd el kutyatrénerhez ott téged is betanítanak én is most fogok menni
2011. febr. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!