Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire jó ez a kutyáknak?

Mire jó ez a kutyáknak?

Figyelt kérdés

Még mielőtt néhányan leugatnának hogy ha nincs meg nevelve a kutyám miért engedem el,a kutyám vissza jön behívásra.

Tegnap elvittük sétálni a kutyámat és elengedtük a közeli erdőbe és az erdőt valami idióta WC-nek használta!:S

A kutyámat 5 másodpercig nem láttam aztán hívtam és úgy jött elő hogy tiszta s*aros volt!:S A nyakörve a nyaka mindene!

Mire jó ez a kutyáknak??

Más kutyája is csinálja ezt?

Nekem mindegyik kutyám ha van rá mondja megfürdik,vagy valami ürülékben vagy valami dögben már olyanra is volt példa.


2011. febr. 7. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
ösztön...
2011. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A legtöbb kutya csinálja, ahogy írták, ösztön.

2011. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Az enyém rendszeresen szart eszik. Tegnap erdőben sétáltunk és szarvasürülék volt a szájában, meg kikente vele az egész pofáját.
2011. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Az én amstaffom is ilyen...sajnos:S:DŐ ha pisil egy kan,akkor egyből odamegy ,megszagolja a pisinek a helyét, és belehempergőzik..huzkodja magát rajta..gondolom azért csinálja,hogy "felvegye"magára a szagot..kakival is ugyanez...többször vittem már énis haza sz*rosan:S



17 /L

2011. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szia!

Nagy kirándulásra mentünk a két kutyánkkal...

A kicsi még csak fél éves akkor kb 5 múlt.

Jót nevettünk hogy az avarban fetreng tök édes volt :)

Mire nekem leesett hogy ott tuti valmai büdöset talált és abban hempereg. ( olvastam róla ) hiába hívtuk nem jött így a másik kutyival elindultunk erre a kicsi is jött.

Had ne mondjam el milyen állapotban.

Sz@r csimbók mindenütt a hasán nyakán szóval az egész kis kutya csupa sz@r volt. Még jó hogy volt nálunk törlőkendő picit át törölgettük. Én legszívesebben haza jöttem volna de a párom azt mondta ha neki jó hogy büdös őt nem zavarja :) úgyis rohangál ... itthon futás a kádba én meg öklendeztem mert ez se kutyagumi volt... Itt is valaki wc-nek nézte a töltést.

Undorító szokás a kutyikról de nem a tied az egyedi... :)

2011. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Tudom hogy ösztön ez náluk!

Azt is sejtette hogy nem csak ez enyémek ilyen kis buták!:)

De én az olyan embereket sem értem akik össze vissza s*arnak mindent!:S

2011. febr. 7. 13:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csivim van. Elengedtem a Duna parton, ahol talált egy döglött halat, és belefetrengett. Nem tudom mihez hasonlítani azt a szagot, amit árasztott magából a kis hülye. 2x kellett megfürdetnem, miközben majdnem behánytam. Még szerencse, hogy pici, képzelem, ti mit szívtok a nagykutyátok fürdetése közben. :D
2011. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, te mit csinálsz, ha az erdőben jön rád a szükség...?
2011. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Amiről én beszélek,az egy kicsi erdő volt tőle 100 méterre egy mobil Wc-vel!:S

Miért nem lehetett azt használni?!

2011. febr. 7. 19:33
 10/13 anonim ***** válasza:

És működő is?

Egyébként honnan tudod, hogy emberi termék...?

2011. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!