Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák megérezhetik a halált?

A kutyák megérezhetik a halált?

Figyelt kérdés
A kutyám annyira be akart jönni az ajtón, hogy a kaja se érdekelte amit kiöntöttem neki. Pár napja csinálta ezt, de aztán elmúlt. Most meg megint jelentkezett nála. Szegény mintha félne.
2011. febr. 8. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, biztos azért van mert haldoklik. Közismert, hogy a kutyák csak akkor akarnak bejönni a házba:P Múltkor is haldoklott, csak elmúlt, van ez így...
2011. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a kutya halálára gondoltam. Egyszer ugyan így viselkedett a kutyánk amikor egy közeli hozzátartozónk meghalt. Később elment a kutya és nem jött vissza. Amúgy akkora poén volt...
2011. febr. 8. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Sosem értettem, hogy emberek, akik állítólag szeretik a kutyájukat - miért nem tartják méltónak arra, hogy beengedjék a lakásba, hogy velük együtt lakjon?

Mi az, amitől az ember felsőbbrendű, hogy úgy érezze, a lakásban nem való közelébe kutya...?


Szegény, meglehet majd kint egyedül és magányosan kell meghalnia.

Gondolom, te szeretnél ilyen utolsó időkben hozzátartozót magad mellett...

Majd gondolj vissza a kutyádra, hogy őt nem tekintettétek hozzátartozónak, pedig egész kis élete a ti szolgálatotokban telt...


Szánom az embereket...

2011. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Még valami.

Igaz, hogy a kutya nem ember, nem tud úgy gondolkozni, mint az ember.

De érezni, örülni, félni, szenvedni a magánytól pontosan ugyanúgy képes, mint te...

2011. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk barátok, ezért nem Te és Ti, hanem Ön/Önök. Már itt kezdődtek a bajok a válaszban... :D A következő, hogy nem kaptam használható választ. A harmadik, hogy ok nélkül kaptam kioktatást. A kutyámat többre tartom mint bármelyik embert és kevés állat van ilyen jó helyen, mint az enyém. Egyébként bántották kiskorában és kirakták, megsajnáltam és befogadtam. Jogos is, hogy rossz embernek vagyok beállítva... Egyébként bejárhat a házba, csak most nagyon saras volt a lába és nem utolsó dolog felénk a tisztaság és a rend.
2011. febr. 8. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha bejárós, akkor egyszerűen csak beakart menni pihenni, vagy fázott. Nem hinném, hogy halállal kapcsolatosan csinálta ezt. Esetleg van valaki a házban, aki haldoklik?
2011. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs senki. Utólag arra gondoltam, hogy valami megijesztette. Később megnyugtattam és nem volt feszült szerencsére.
2011. febr. 8. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Létezik olyasmi amit kérdezel , de nem hinném hogy a te kutyád emiatt akart bemenni :)


Nagypapám olyan házban lakott , ahol közös udvar volt több lakóval.Volt ott 1 keverék kutya (még most is él sztem) , akivel a gazdái nemfoglalkoztak csak kaját adtak neki , a papám pedig néha játszott vele , beengedte a lakásába meg ilyesmi.Aztán a papám kórházba került , és nem sokra rá meg is halt(hajnali órákban).Másnap montuk a szomszédoknak is hogy mi történt , és mesélték hogy az a kis keverék (aki amúgy elég csendes kutya) végigvonyította az éjszakát, aztán sok ideig szomorkodott.

2011. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!