Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Poseidon border collie kennelr...

Poseidon border collie kennelről véleményetek?

Figyelt kérdés
Mennyire ajánljátok? Kb. mennyibe kerül ott egy kutya?
2011. febr. 8. 13:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kihez jártok? Csak mert nagyon fontos h kinek a keze alatt nő ki a kutya. Hacsak nem egyedül edzetek - akkor az saját felelősség, saját siker, saját kudarc adott esetben :o)
2011. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát nem megbántásként tényleg és ne haragudj, hogy ilyet mondok, ezzel nem lenézni akarlak, csak egy tényközlés: ha nem tudod, ki az a Taff és ez mit jelent az agiban a borderek között, akkor innen ne akarj kölyköt, mert nem fogják neked odaadni. Inkább keress egy másik párosítást máshol, ahonnét nagyobb esélyed van kiskutyára. Az agis tudásod nem vonom kétségbe, de a bordert még a kérdésed és válaszaid alapján azt gondolom nem ismered annyira, hogy egy ilyen párosításból kutyát kaphass. Mert ez bizony nem úgy megy, hogy megkeresed a tenyésztőt, hogy te agizol és szeretnél egy kutyát, azért egy ilyen párosításnál véleményem szerintem már inkább olyannak adnak kutyát, aki tudja pontosan, hogy mit vesz és úgy is tud ahhoz a kutyához majd hozzányúlni, hogy kihozza belőle azt, amire képes. Ehhez pedig kevés az agit ismerned, a fajtát is kell, mert a border sok dologban speciálisabb hozzányúlást igényel, mint a többi fajta.
2011. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen párosítás függő, az idei évre tervezett Neon x Taff almot, viszont jó szívvel tudom ajánlani SPORTRA.


Ami szerintem nagyon fontos és a Poseidon kennel mellett szól, hogy a tenyésztő szuperül foglalkozik a kölykökkel, amíg nála vannak és tudja mi fontos egy agisnak, mivel ő is agilityzik nagyon régóta(pl: zsákmányosság).

Ilyen szintű párosítás, kifejezetten sportra itthon nem sok van borderből sajnos.

2011. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia!


Nekem poseidon kutyám van, az y alomból (Logan papától).

És én Logantől függetlenül is meg vagyok vele elégedve, olvastam hogy valakinek nem túl szimpatikus. Az én kutyám több dologra készül: frizbire, agilitire és k99-re. Történetesen már eredményeket is ért el. Én ajánlani tudom neked ezt a kennelt. Én nem gondolom hogy szép kutyák, de nekem ez nem is fontos. Az hogy vannak negatív példák számomra nem a kennelt becsmérlik, hanem a gazdáikat. Én két tenyésztőt ajánlok neked: az egyik a Zsuzsi a poseidon kennel, a másik a Blessed borders. A Blessed kennel kifejezetten terelős kutyákkal foglalkozik. És a tenyésztő még ebben is tud neked segíteni. Ja és Taff tényleg jó apuci lesz, az tuti. Sok sikert kívánok neked.

2011. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!