Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok barna szinű...

Hol találok barna szinű golden retrievert?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok.Törzskönyveset szeretnék és minden kennelnél megnéztem ami a neten csak fent van,de csak krémszinűek vannak.

[link]

Ilyet szeretnék.

Hálás lennék egy jó tippért!


2011. febr. 10. 13:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A standard szerint:

"Szőrzete az arany vagy a krémszínű bármely árnyalata lehet, viszont nem lehet vörös vagy mahagóniszínű. Néhány fehér szőrszál megengedett, de csak a szügyön. Az orrnak lehetőleg feketének kell lennie, de hormonális hatások, illetve a környezeti hőmérséklet miatt világosabbá is válhat. A szem pereme sötét, a szem barna."

2011. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

13:23-nak, ha linkelsz egy BARNA goldent, akkor bocsánatot kérek. De itt egyik szín sem barna.

Vagy te vagy színvak, vagy még sehol nem írták át a goldi standardját.

2011. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a szavakon lovagolni, feltételezhető h a kérdező nem volt tisztában a fajta korrekt színmegnevezéseivel... de attól még lehetett tudni h miről beszél, hisz képet is linkelt.
2011. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok:)Köszi,hogy ennyien hozzászóltatok,amit köszönök.Csak ma néztem a válaszokat,tegnap végigolvastam az összes kennelt ,ami a neten fent van és igen,a Bestgoldensnél van most Erdőskeri Zorba Balunak(gyönyörű) és egy szép anyukának,aki szintén arany,kiskutyája,azaz most születnek majd.Ők tetszettek nekem szülőként igy párban a legjobban,mondjuk nem értek hozzá szakmai szemmel,de küllemre ők nekem a legszebbek.Sok helyen csak az apa olyan "deep red" olyan sötét.Gondolom abból lesz a legsötétebb,mikor anyuka is és apuka is barna,de olyat sehol sem láttam.Viszont azt a választ köszi,ahol irod,hogy a füle szinéből lehet okosnak lenni!Ez hasznos volt.Szóval köszönöm,drágák vagytok:)Szép napot!
2011. febr. 11. 08:32
 15/15 A kérdező kommentje:

De nézzétek meg őt milyen szépséges!

[link]

:)

2011. febr. 11. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!