Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy német juhászkutyám...

Van egy német juhászkutyám (kan,1 éves). Szeretnék mellé egy golden retrievert. Fiút szeretnék csak félek, hogy bántják majd egymást később. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják! Én az 5 éves kan Foxterrierem mellé hoztam nerégen egy kan Puli kiskutyát most 11 hetes. leraktam a földre a másik megszgolta ismerkedtek és nem volt semmi gond! Persz ott voltam velük!
2011. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Lányt nem akarok, ne legyen kiskutya. Más kan kutyához vittem már, másik német juhászhoz, azzal pedig nagyon jól eljátszott, ezért gondolnám, hogy csak nem bántaná. A golden szerintem tuti nem, ha megnő.
2011. aug. 22. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első, azért ne bízd el magad, várd meg amíg a puli is ivarérett lesz.

Egyébként határozott gazdiként szinte minden rajtad áll. + az oly sokat hallott varázsszó, ivartalanítás...

2011. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát figyelj.

ha az elején nem bántják egymást akkor készőbb sem fogják bántani a miásikat.

2011. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hű pont a 2 divatkutya... Vigyázz a Golden választásnál, mert mivel nagyon gyakori kicsit "elcseszték" és valamelyik agresszív. A német juhászról már akkor ne is beszéljünk..
2011. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy divat kutyák, de nekem a német juhász a kedvencem, anyumnak pedig a golden és ezért szeretnék még 1et. Igen, ez a baj, hogy nagyon sokan tenyésztik... :S
2011. aug. 24. 22:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat! :)
2011. aug. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!