Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a yorkimnak?

Mi lehet a baja a yorkimnak?

Figyelt kérdés
5 éves yorkshire terrier kiskutyám van. Pár hónapja észrevettem, hogy a hátán kis görcsök jelentek meg, amik egyre keményebbek. Leginkább mérges pattanáshoz hasonlítanám, nagyok és kemények. Voltam vele dokinál, aki azt mondta allergia, ezért kapott különböző injekciókat, de nem segített, még mindig ott vannak a hátán. Elvinném máshoz is, de errefelé mindenhol csak a pénzt nézik az állatorvosok, nem is foglalkoznak a kutyussal. Mi lehet a baja? Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Mit mondott a doki? Kérlek, segítsetek... :S
2011. febr. 10. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsírmirigyre tippelek a leírás alapján.
2011. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hunter_girl ***** válasza:
Hát kicsit offolok,nem tudom mi lehet szegénynek a baja,de szerintem szólj újra a dokinak hogy nem múlnak el az ő szerinte allergia tünetei. Ha allergiának mondta akkor azt is mondhatta volna hogy milyen allergia mert lehet a táp miatt nem tünt el mert lehet a táp tartalmazza azt amire allergiás.
2011. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az amit az elmúlt 5 év óta megváltoztattál nem régen?

Gondolod át, mert az apróságok is számítanak. Írd le merre laksz, tudok pár megbízható orvos címét, náluk az állat is számít, nem csak a pénzedre hajtanak.

2011. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen válts orvost! Keress egy lelkiismereteset. Ezeket a "görcsöket" meg kellene vizsgálni (és itt nem a "ránézésre" című vizsgálatot értem)


Laikusoktól úgy sem fogadhatsz el a "diagnózist".

2011. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmit sem változtattam :S Nyíregyháza közelében lakom, és nagyon nehéz itt normális dokit találni... ha van egyáltalán... Mintát vesznek belőle szerintetek? Vagy mit csinálnának? Műteni semmiképpen nem hagynám.
2011. febr. 14. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!