Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana Táp mellet heti 2x...

Acana Táp mellet heti 2x Happy és prémium konzervtől lehet baja a yorkimnak?

Figyelt kérdés

Utána olvastam,hogy a konzerv nem a legjobb a kutyáknak de ezek a konzervek nem olcsók így se jo neki és ha csak heti2x kap?

Inkább csináljak én neki kaját? Tudom,hogy "csak" egy kutya ne hurrogjon le senki de nekem ő nem csak egy kutya és szeretném ha nem ártanék neki de nem akarom ,hogy élete végéig csak tápot egyen.


2010. máj. 12. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz,ha néha főzöl neki,én is így csinálom az enyémmel.
2010. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja de nem is muszáj. A kutyának nem baj ha mindig tápot eszik, mert ő nem az élvezetért eszik.
2010. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki,persze.

Csak sokat nemér,nagy százaléka víz.

Ha főzöl neki akkor meg vigyázz(!!) a SÓVAL és az összes FŰSZERREL (!)..tudod nekik kevesebbre van szükségük és az izlelőbimbojuk se túl jó így alig éreznek ízeket.

Főzhetsz neki:

rizst,CSONTOT SOHA (!!!!!!!)NE ADJ a yorkinak!


De ha csak tápot adsz neki és néha főzzöl az is teljesen jó,megunni nem fogja,hidd el.

Esetleg néha vághatsz a tápjába,virslit,kolbászt (nem kell sokat csak mégis van benne) vagy KUTYASZALÁLMIT is

lehet venni,elég olcsó és finom (nem kostoltam :),vágsz bele egy picit és akkor az is jó..

De bemész egy kisállat eledeles boltba és nagyon sok ilyen dolgokat fogsz találni,válogass kedvedre (az eladó is biztos fog segíteni neked)

2010. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom ,nem ehet csontot!!Se csokit a krumpli se jó. Azért a dolgoknak utána néztem csak ez a konzervtéma bizonytalanított el..


Tehát akkor pénzkidobás a konzerv akkor a sima natur fűszernélküli csirkemmel heti 1x az jó neki?

2010. máj. 12. 17:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet ,hogy nem élvezetből esznek de amikor tápot kap akkor csak megy és eszik, De amikor főzők vagy konzerv akkor pörög örömében csoválja a farkát:)


A tápba nem merek virslit tenni mert a kis sumák kiválogatná:)

2010. máj. 12. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!