Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyszerre több kutyát is...

Egyszerre több kutyát is örökbe tudnék fogadni menhelyről? Vagy egyszerre csak egyet engednek?

Figyelt kérdés
Most költöztünk kertes házba,eddig panelben laktunk...van egy törzskönyves amstaffom aki 4 éves kan.Szeretnék menhelyről örökbefogadni 2 vagy esetleg 3 kutyust...elboldogulunk velük ,azzal nincs gond.Hatalmas a kert,és a lakásunk is.Kb 50 méterre a házunktól van egy rét,utána pedig közvetlenül egy tó( itt tudnának nyáron pancsolni).Az amstaffom más kutyákat nembánt.Kérdésem a következő: menhelyről egyszerre csak egy kutyát lehet örökbefogadni vagy vihetek kettőt,vagy akár hármat?Légyszi olyat ne írjatok,hogy ez túl sok,mert a mi családunknak nem.
2011. febr. 11. 09:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

szerintem nincs megszabva, hogy egyszerre mennyit lehet, főleg ha van elég hely nekik :)

nagyon rendes tőled, hogy menhelyi kutyákat választassz, bárcsak több ilyen ember lenne.

2011. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
kérdeznék vmit kutyával kapcsolatban légyszi írj privit!!:)
2011. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem vagyok menhely tulajdonos - gondolom ezt is egyéne válogatja - de én biztos nem adnék. Kutyakiképzéssel foglalkozom már egy ideje, így azt kell h mondjam h egyszerre 2-3 új kutyának plusz a réginek MINŐSÉGI foglalkozást nyújtani plusz az újaknak segíteni beilleszkedni a családba, megtanulni az új szabályokat, szinte emberfeletti. Én biztos nem vállalnám be. Mondom ezt úgy h nem egy kutya (köztük több menhelyes) kiképzésében van már tapasztalatom.
2011. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Nekem mintha rémlene egy olyan szabály, hogy 2 kutyánál többet nem lehet tartani egyszerre. Jól emlékszem? Ha nem akkor bocsi, csak tényleg szólni akartam, nehogy baj legyen.


Amúgy tényleg szép tőled hogy menhelyi kutyákon szeretnél segíteni, és szerintem lehet egyszerre többet örökbefogadni, mert nem hiszem hogy ezzel annyira sokat foglalkoznának..nem tenyésztők a gazdik.

2011. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Minőségi foglalkozás...szerintem ez a 3 kutya akit örökbefogadok,annak is örülni fog ha naponta egyszer elviszem őket sétálni..no comment..annyit tudnék nekik nyújtani,hogy kapnak minőségi ételt,délután 1-2 óra játék a kertben,és este másfél óra séta...szerintem ez elég minőséginek számít.A nevelést bízd ide, 5 tagú a családunk,nem lesz probléma.



Erre a 3 kutyusra gondolta.Szerintetek?:)

[link] Őt azért szeretném örökbefogadni mert elég típusos és majdnem olyan mint egy fajtatiszta amstaff.


[link] Őt azért szeretném örökbefogadni mert szegényke nagyon csúnya, és nemsok esélye van rá,hogy rajtamkívül bárki is örökbefogadja.


[link] Őt szintén azért mint a másodikat.

2011. febr. 11. 09:50
 6/31 anonim ***** válasza:

jaj, hagyjuk már. A kérdező nagyon rendes hogy megmentene 2-3 kutyust az elaltatástól...Inkább ezt szeretné nem beidomítani őket.

Én is megtenném ezt ha megtehetném....

Szeríntem örökbefogadhatsz többet is. Ők csak örülnek ha segíteni a kutyákon.

Én egyszer jártam kutyamenhelyen. és annyit tudok, hogy látogatni kell párszor a kutyákat, ott a menhelyen sétáltatni pórázon és mondjuk 2-3 alkalom után vihette is haza a kutyát. Pont akkor ott voltam mikor ezt mondták egy kislánynak aki kiskutyát akart hazavinni.

menni fog és szép gesztus ez tőled!!!!

2011. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Az illatos még mindig nem menhely, tehát ott senki nem fog semmit kérdezni. Leteszed a pénzt, viheted a kutyát.
2011. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Jó oké. Nem szóltam.

Rendes dolog tudom, nem ezt kérdőjeleztem meg. De végülis mindenki úgy osztja be az idejét ahogy tudja és úgy neveli a kutyáit ahogy tudja. Én csak elmondtam a véleményemet, h én miért nem vállalnék be EGYSZERRE 3 kutyát. Ennyi.


A kérdésre válaszolva:

kiadnak, főleg az illatosról, de ott nincs olyan h kiviheted őket sétálni meg hasonlók. Ott vagy elviszed vagy nem. Nagyjából addig ki se veszik neked a kennelből amíg azt nem mondod h azért nyissák ki a kennelajtót mert viszed a kutyát.

2011. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Pont ezért nemértem a kiképző válaszát..szerintem ezek a nyomorultak már annak is örülnek,ha kikerülnek abból a ketrecből,ahol még el sem férnek normálisan.Nálunk lesz nekik nagy kert,lesz nekik séta,és normális kaja..és szerintem egy kerti kutyának elég naponta egyszer sétáli...de javíts ki ha tévedek..ha akarnak a lakásba is bejöhetnek..nemtudom miről beszélünk,szerintem jó helyük lesz.Az egész családunk kutyamániás..
2011. febr. 11. 09:57
 10/31 A kérdező kommentje:
Ja okés.Akkor odamegyek,és már vihetem is.Nagyszerű,köszi a válaszokat.
2011. febr. 11. 09:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!