Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomnak daganatai...

A kutyusomnak daganatai vannak (emlő)! Mennyi idő alatt kezd el rohamosan romlani az állapota?

Figyelt kérdés
Amikor orvosnál voltunk egy kemény csomó volt az egyik emlője mellett, azt mondta az orvos, hogy emlő daganat eltávolítják emlővel együtt, de ha marad akkor áttérhet a tüdejére és akkor már nincs lehetőség. A műtétből még semmi nem lett mert nem tudom kifizetni egyenlőre sehogy, de a kemény csomó nagyobb lett és mellette egy nagyobb daganat is kijött az puha de látható és érezhető.
2011. febr. 11. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még annyi, hogy mivel a mi kutyánk is öregebbecske volt (10 éves), a műtét előtt még kellett egy vérvizsgálatot csinálni, hogy ne legyen gond az altatásnál, az 5000 volt.
2011. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg, hogy hol laksz, hátha valaki tud ajánlani jó, de olcsóbb állatorvost!
2011. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
51%
zugló 14. kerület, vagy angyalföld 13., engem nem érdekel az sem ha 60000 csak tudjam azt hogy biztosan felébred és hogy jól végezték el a műtétet
2011. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
utolsó a kérdező válasza volt csak egy másik címről
2011. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenestől sajnos reális lehet az ár, és elképzelhető, hogy még utókezelés is lesz.


Ez ugye függ a kutya súlyától, de viszonításképpen én most csináltattam 56 kg-os kutyánál méhgyulladás miatti ivartalanítást, és 65 ezernél jár a számlánk, ebben benne vannak a gyógyszerek, a teljes vérkép, a tölcsér az altatás, és egy infúzió, ma viszem mégegyre, az még hozzáadódik, és akkor meglátom a végét. De ugye közben vettem fájdalomcsillapítót, gyógytápot, az plusz 3 ezer, és majd még ki kell fizetni 2 hétnyi antibiotikumot.


Ezeknek a nagy része olyasmi, amit mérethez adagolnak, tehát nagy kutyánál nagyobb költség, viszont mi nem pesten csináltuk, hanem balatonon, de kb. pesti árak vannak itt is.


Szóval sajnos én azt gondolom, hogy a 60 ezer az mindenestől reális lehet egy közepes kutyánál, ha nálunk az óriással 80 körül lesz a vége.

2011. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!