Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hogy fog kinézni?

Szerintetek hogy fog kinézni?

Figyelt kérdés

Van egy francia bulldog (szuka) kutyám és hát sajnos kiskutyái lesznek egy pulitól.Tudom hogy 90% esély van rá hogy császármetszéssel fog szülni.Sajnáljuk szegény kutyát hogy mi lesz vele.De a kiskutyák hogy nézhetnek majd ki?Mi lesz ha nem kell majd senkinek?Mi nem tarthatjuk meg,ezért félek hogy ha nem lesznek majd valami szépek, akkor nem kellenek senkinek?Szerintetek?És hogy nézhetnek ki?

(ha lehet nem kérek ilyen megjegyzést hogy vigyázhattunk volna rá)


2011. febr. 12. 14:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igazából tökmindegy, hogy fognak kinézni, ha úgyis agyon lesznek csapva, nem?
2011. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

hát szegénykék igen csak remélem ha normálisan néznek ki akkor majd kell valakinek:(

most a kutyám is megszenved meg a szegény kiskutyák is ha nem találok senkit:( de az a baj hogy anyáékon múlik minden és semmit nem akarnak tenni a kiskutyák érdekében...apukám is mindig úgy hagyja a kerítést meg ilyenek...

2011. febr. 13. 18:14
 13/23 anonim ***** válasza:
Fantasztikus. Minek akkor kutya? Bár tudom egy 12 éves nem igazán tehet semmiről, bár én 13 vagyok és kiállnék a kutyámért. Hogy-hogy normálisan? Minden kutya szép... a keverékek annál inkább! Különleges minden keverék, én amikor találtam egy kiskutyát, meghirdettem és sokan telefonáltak. Talán van nekik is esélyük. Mond meg a szüleidnek hogy nem tehetnek a kiskutyák semmiről, ha elássa vagy agyonüti őket, aludjon minden el minden este gyilkos lelkiismerettel. Én a helyedben kiverném a balhét, a szüleimhez hozzá se szólnék, esetleg el is szöknék a kutyámmal együtt.
2011. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Amúgy már megszülettek? Még az a lehetőség van hogy ideiglenes befogadókat keresel, ha felveszed egy menhellyel a kapcsolatot, biztos tudnak jó embereket akik ideiglenesen, vagy végleg befogadják a kutyákat!

Utolsó vagyok

2011. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igen,tegnap születtek.Nagyon aranyosak.4-en vannak,abból egyet megtartunk és egyet elígértünk már,remélem hamar lesz gazdájuk.
2011. febr. 15. 09:09
 16/23 anonim ***** válasza:

Akkor úgy néz ki nem ássátok el? :)

Csak akkor tartsátok meg ha ivartalanítjátok!! És a mostani szukát is! Mert ha szukát tartassz meg, mégtöbb váratlan alom lesz, ha kant, akkor az anyját fedezi be, aztán majd szép lesz a sok félszemű kutya, a mamának meg egy jó emlőgyuszi, ha elpusztulnak. Csak akkor tartásl meg belőle, ha minden körülmény megfelel, ami azt jelenti hogy a kerítést meg kell csinálni, minőségi kaja, kötelező oltások beadása és még sorolhatnám, de a legfontosabb az ivartalanítás! Bocsánat hogy okoskodok, - de a kutyák a mindeneim *.*

2011. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,mondom otthon,de szerintetek ha jó lesz a kerítés akk is átjönnek majd a többi kutyák?

ja és szerencsére nem ásták el anyáék csak amit muszály volt mert,egy sajnos nem élte túl:(

2011. febr. 15. 18:01
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, be tudnak akkor is szökni sajnos, mert a kutyák párzási időszakban még lehetetlennek hitt dolgokat is képesek megcsinálni. Légyszives ivartalanítsátok, beszéld rá a szüleidet, és amúgy nagyon örülök hogy nem ástátok el! :)
2011. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én is nagyon örülök neki.Otthon beszéltünk az ivartalanításról és anya mondta hogy azt kéne,de nem tudjuk hogy kb.milyen összegre számítsunk.Valaki megtudná mondani hogy mennyibe kerül egy ilyen műtét?
2011. febr. 16. 17:00
 20/23 anonim ***** válasza:

Na, egyre jobban alakulnak a dolgok úgy érzem :) És igaz nem ismerlek, de nagyon örülök.

Ez kilótól függ, nőstény kutyánál egy kicsit drágább, hhmmm francia bulldog, remélem nem mondok hülyeséget olyan6-7ezer, ha nem kevesebb. De lehet hogy keveseb, sőt most hogy belegondolok kevesebb. De ez egy életre szól, utána nem kell sok kiskutyát etetni, és a kutyának is hosszabb élete lesz. Érdeklődjetek az állatorvosotoknál.

2011. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!