Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy pincsi tacskó keverék...

Van egy pincsi tacskó keverék kutyám, Hogy lehet őt masszírozni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 18:53
 1/4 Ninna ♥ ***** válasza:
58%
Miért szeretnéd őt megmasszírozni? Milyen célból? Van valami egészségügyi betegsége, vagy csak úgy?
2011. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak úgy, Hogy jól érezze magát. Mert a testvére eltünt és nem eszik és a labdájára sem figyel,és nagyon szomorú. Fel akarom vídítani.
2011. febr. 13. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam maszírozni a kutyusom.Jót tesz neki.Én úgy szoktam,hogy a nyakánál az izomnál erősebben benyomom,és akkor körkörös mozdulatokkal azon a részen gyurkodom.Aztán a mellső lábainál az izmot is szoktam körkörösen masszírozgatni,és ugyanígy a combikáját is:)Aztán végigmegyek a gerincén,nagyon lassan.Benyomod az ujjaddal a gerincénél,és miközben nyomást fejtesz ki,körkörösen az ujjaiddal ugyanúgy masszírozol mint a nyakánál és a lábainál.Nagyonszeretik ezt a kutyák,és egészséges is nekik!Én esténként az ágyban mindig megmaszírozom!Bár nekem amstaffom van,őt lehet full erőből mert úgy élvezi,de egy tacsinál azért finomabban,nehogy összeroppantsd:D:)Volt olyan amikor abbahagytam a masszírozást és megbolondult a kutya,elkezdett összevissza ugrálni az ágyon,meg jött oda az ölembe szemtelenkedni ,mintha aztmondta volna,hogy csináld méééég:DAztán odafeküdt elém,és odatolta magát..haláli,hogy mennyire szereti:D


17/L

2011. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösszi szépen! :)meg próbálom:)
2011. febr. 14. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!