Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie-röl vélemények és...

Westie-röl vélemények és tapasztalatok?

Figyelt kérdés

milyen lakásba?

milyen az alaptermészete?

mennyire szeret labdázni,játszani?


2011. febr. 13. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Egy kifejezetten utálatos, ellenszenves fajta, amelyik csak arra képes, hogy elfordítsa a fejét és beszólogasson minden más kutyának. Nekik nincsenek barátok csak ellenségek. És ráadásul még ronda is, mint a bűn.
2011. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem westiem van.. szóval :

~ Lakásba egyértelműen tökéletes ( Mondjuk é kertes házban lakok, és sokat szeret kint lenni, de ez megoldható )

~ Alaptermészete egyénfüggő mint minde kutyánál. Az enyém bújós és kényelmes kutya :D Sajnos kialakult nála a élelmi agresszió emberekkel szemben, de rajta vagyunk :D

~ Sajnos kifogtam pont egy olyan kutyát, aki tipikusan nem a labdás( najó odavissza vanérte, de a 3. dobás után már nem..) de belekezdtem vele a frsibeebe, igazából azt is taitanom kelett neki hogy lekesedje érte, de kitartás és türelem kérdése minden:D Egyik ismerősöm westie mondjuk tipikusan labdamániás kutya :)

2011. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelleme: Eleven és magabiztos kutya. Nem könnyű hatni rá, nagyon bízik saját képességeiben: bátor, nem ismeri a félelmet, és kitartó. Mindennel tisztában van, ami körülötte történik, és ha veszélyt érez, azt ugatással jelzi. Hűséges a gazdájához és a családjához, s velük kimondottan kedvesen viselkedik, ugyanakkor csökönyös és független is lehet. A west highland white terrier nagyon ritkán rossz természetű; általában játékos és vidám kutya, de nem szabad alábecsülni a ravaszságát és a találékonyságát. Jelenléte színesebbé teszi a család életét.
2011. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
utolsó olyan tipikus fajta leírásnak tünik de köszi mindenkinek :D
2011. febr. 13. 19:45
 5/15 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek van egy ilyen kutyája és már 5 éves.

De még mindig a lábamon csüng ha megyek hozzájuk és harap, de ennek ellenére ha egy kicsit is szigorú vagy vele meg lehet őket tanítani sok mindenre.

2011. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát én most kaptam és szerintem nagyon eleven az enyém nem akarja megtanulni a szobatisztaságot de azon kivűl lábnál jön a pórázon egy hét alatt meg tanulta az ül fekszik-et és egyáltalán nem keztd ki más kutyákkal az enyém bármilyen állatal kijön tesómnak van két hörcsögje és nem piszkálja őket pedig lent vannak a földön egy westie gazdija
2011. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A westie akit én ismerek nagyon barátságos, imádja az embereket és a kutyákat egyaránt. Nem nagyon szeret játszani, labdázni. Hatalmas mozgásigénye van, imád rohangálni, mozogni. Gyorsan tanul:-) A szőre gondos ápolást igényel, időnként kozmetikába is el kell vinni.
2011. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az első író egy igazi barom!

Ez a fajta igazi egyéniség. Oldalakon keresztül tudnék róla írni, de felesleges. Akinek van, az imádja, de ez nem fajtafüggő. Aki imádja a kutyákat, az ne fajta szerint válogasson, mert rossz személyisége bármelyik kutyának lehet fajtától függően. Én csak azt sajnálom, hogy az utóbbi 2-3 évben óriási divatkutya lett. Már az emberek ha kutyát akarnak, eszükbe se jut, hogy a menhelyek televannak csodálatosabbnál csodálatosabb ebekkel, akik ugyanannyira tudnak (ha nem jobban) szeretni, mint bármelyik fajtatiszta társuk. Én már csk tudom, mert van két Westie-m, más fajtatiszta kutyám és van örökbefogadott is. Ha mindenképpen fajtatiszta blökit akarsz, akkor vedd figyelembe, hogy ma már szinte mindegyik fajtának van fajtamentése, ahonnan fajtatiszta kutyit tudsz örökbefogadni. Nem csak hogy olyan kutyid lesz, amilyet szeretnél, hanem még segítesz is egy állaton.

2011. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
eddigiek alapján nekem nagyon bejön :)
2011. febr. 13. 20:06
 10/15 A kérdező kommentje:

utolsó:nézem a menhelyeket és a fajtamentőket is!! :)

ott kezdem a keresést mindenképp!

2011. febr. 13. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!