Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie-s tapasztalatok!?

Westie-s tapasztalatok!?

Figyelt kérdés
Ismertek westieket? Nektek van? Mit tudsz róla elmondani? Ajánlod másnak is ezt a fajtát?
2011. aug. 21. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Az nem kutya hanem egy nagyon szőröcs macska.
2011. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Eléggé törődésigényes kutya,tényleg olyan mint egy macska:D Ja,amúgy akiket ismerek,imádják,bár mindent összeszőröz,fotel,ágy,kanapé a kedvenc fekhelye,meg a fejed mellett mikor alszol...egyébként okos,bár tud marha idegesítő is lenni,szereti játszani a süketet...meg összekoszolni a fehér szőrét,de alapvetően aranyosak:) Ajánlom,bár úgy tudom nem épp a legolcsóbb...
2011. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
imááádom!
2011. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

imádnivalóóóóóó<3:) nekem 2 éves a westiem egyszerüen nála aranyosabb kedves kutyát nem ismerek:) igen, kicsit érzékeny, nem szabad neki csirkés dolgokat adni mert allergiás lehet rá, félévente kell vinni kozmetikushoz lenyíratni a szőrét, tavasszal vedlik,hullajtja a szőrét és rengeteget kell vele foglalkozni,de szerintem aki hobbiból (és nem munka v házőrzés céljából) tart kutyát az ezeket a feladatokat a gondoskodást szívesen teszi, azért vállalta h gondoskodjon róla:)nagyon gyorsan tanulnak a westiek rendkívül kedvesek és barátságosak.az én kutyusom például megőrül a gyerekekért elveti magát előttük, és minden emberrel nagyon aranyos..rengeteget foglalkozom vele meg állandoan nyúzom és ő élvezi..azért jobb mint pl a yorkiek mert lehet vele hosszabb sétákra is menni meg labdázni, játszani, de ugyanakkor tud nagyon nyugodt lenni, az enyém pl most is itt alszik mellettem:)egyszerüen olyan, hogyha már 1 napig nem látom annyira hiányzik és fordítva is így van(amikor távol voltam otthonról 2 hetet szinte nem evettt és állandóan sírt:))

ha kellő időt és szeretetet tudsz neki szánni akkor mindenképpen csak ajánlani tudom,a legjobb választás fiataloknak,kisgyerekek mellé és időseknek is egyaránt.ha érdekel szívesen küldök a kutyusomról képeket:)

2011. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó ilyen pozitív dolgokat olvasni. :)) Képnek örülnék. :)
2011. nov. 12. 19:05
 6/7 anonim válasza:
ha adsz egy e-mailcímet akkor küldök párat v esetleg facebookon tudok mutatni mert van fenn róla rengeteg:)
2011. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

lovepapis@citromail.hu

köszi. :D

2011. nov. 13. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!