Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél éves yorkit kaptam, és...

Másfél éves yorkit kaptam, és nem szobatiszta! Megtudom tanitani hogy az legyen?

Figyelt kérdés
van egy folyosónk ahonnan a wc.fürdö és két szoba nyilik csak arra a folyosora pisil kakil,de mivel tanithatom meg hogy szobatiszta legyen!
2009. febr. 12. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor látod hogy wc-zni készül vidd olyan helyre ahol kakilhat,pisilhet és utánna dicsérd meg ha a jó helyre wc-zett egy idő után rájön hogy hova szabad.
2009. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor külön csináljak neki egy helyet ahova cak pisi és kaki?
2009. febr. 12. 13:25
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekunk is van yorki kutyusunk, már 7hónapos, elejétöl kezdve szoktatjuk a szobatisztaságra és még mindig nem az. Habár tanul, de nagyon lassan. De csatlakozom az elöttemi válaszolóhoz, plusz, vidd öt gyakrabban az udvarra, ha van rá lehetöséged.
2009. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Meg igen, csinálj neki egy helyet ahol majd kakil és pisil. Kezdetnek ez a legjobb megoldás.
2009. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz dolgod lesz. A Yorkihoz iszonyú türelem kell. Nekem 3-bó 1 szobatiszta, pedig annyi energiát feccoltam beléjük, mint egy gyerekbe. Kösdd föl a gatyát.:(
2009. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is van.Kb.egy éves.Ők vettek kutya pelenkát valami műanyag tálcára van kiterítve és kerettel van oda fogatva.Oda jár wc-ni.
2009. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak a macskákra igaz az, hogy ha megérzik a vécéalom szagát, akkor automatikusan odacsinálnak?
2009. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos csak a macskáknál válik be általában, pedig de jó is lenne!:)
2009. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!