Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MEGA MENÜ kutyatáp termékcsalá...

MEGA MENÜ kutyatáp termékcsaláddal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, még nem kóstoltam.
2011. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor melyik az a kutyatáp amelyiket kóstoltad?

Azt hittem külön magyarázat nélkül is egyértelmű, hogy a kutyatápot a kutyák eszik és a gazdáik tapasztalatai érdekelnek. Mit tapasztaltak kutyáikon a MEGA MENÜ kutyatáp etetésekor?

2011. febr. 16. 00:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálni nem próbáltam. Öszinte leszek, 1600 ft-ért nem hiszem hogy normális kutyakaját lehet kapni.
2011. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények róla. Van, akinek tökéletesen bevált, és van, aki szidja, mint a bokrot, mert minden baja volt tőle a kutyájának.

Itt olvashatsz róla, egy kicsit lapozz vissza, a napokban beszélgettek róla: [link]

Nekem azért gyanús, mert nem hajlandóak ráírni az összetételt, és nem is mondanak róla semmit, ha megkérdezed tőlük. Szóval necces... én nem etetnék vele.

2011. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Valóban nem jó, kipróbáltuk. Bár a kutyáink szerették, a székletük teljesen zöld lett tőle.

Nem ajánlom!

2011. márc. 18. 14:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Pár ismerősömnek hozattam, mindenki a zöld kakit emlegette.

Meg egyik, hogy híztak tőle a kutyák és hogy a picik nehezen rágták el.

2011. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mi is kipróbáltuk a Mega menüt, és azóta csak ezt adjuk a kutyáinknak. Nálunk nem jelentkezett zöld kaki, sőt, a kutyák nagyon szeretik ezt az eledelt. Árban is nagyon jó, magyar termék, szóval én csak ajánlani tudom.
2011. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ja még valami. Valaki írta, hogy a picik nehezen rágták el...talán azért, mert felnőtt eledelt adtatok nekik... A Mega menüből van kölyöknek való kutyatáp is, azt a kiskutyák simán meg tudják rágni.
2011. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Felnőtt, nagy méretű keverékek voltak.


Melyik fajtáját etetitek?

2011. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
* Most olvasom mit írtam anno .. "picit nehezen rágták el" .. ennyit számít egy betű :D
2011. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!