Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó az Acana kutyatáp? Szereti...

Jó az Acana kutyatáp? Szereti a kutyátok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 18:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%
Az enyém nem eszi meg. Csak nézett rám, amikor elé raktam, mintha azt kérdezné "Na mivel akarsz te etetni?". Ez én kutyám inkább a házi kosztot szereti, az állatorvos azt mondta erre, hogy nem hülye. Bár mondjuk ez nagyban kutyafüggő dolog, szóval lehet a tiéd szereti.
2009. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Az enyém nem házi kosztos, mégsem ette meg. Fentebb említett nézés ismerős... :-)
2009. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Az enyém se eszi meg,főzök neki inkább farhátat meg rizst+vitaminok:-)
2009. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Jó táp, de az én kutyám sem eszi meg.
2009. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Biztató!!! :-(
2009. febr. 12. 19:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Látom, eddig csak az a néhány kivételes ember írt, akinek a kutyája nem eszi meg :-)

Az enyémek imádják!

Sokféle (minimum 10) tápot próbáltam már, de eddig ez ízlett nekik a legjobban. És sokkal jobban néznek ki most, mint eddig bármelyik táptól!

2009. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Holnap veszek kb. egy kilót és majd meglátjuk. Leírom majd, hogy ízlett-e nekik.
2009. febr. 12. 20:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbáld ki inkább az Orijen 6 féle halas tápot(szintén az Acana gyártja),allergiára hajlamos kutya is eheti és az én hiperválogatós havanesem is imádja!
2009. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó táp, én a lazacos változatát etetem, az enyémek rajonganak érte. Volt rá példa nem egyszer, hogy mikor vegyesen kaptak tápot és főtt húst rizzsel, akkor a tápot ették meg először, nem a húst.
2009. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ma vettem 1kg Adult Dog-ot és hááát.

A lány nem szereti :-( Lehet, hogy később megeszi, mert most pár nap múlva szülni fog és eddigi tápját (Friskies) sem ette meg. Most csak maradékot akar enni és abból is válogat (mellé kap vitamint). Majd meglátjuk.

Van még egy kan is. Benne nem csalódtam, mert egyszerre bekajálta. Nagyon ízlik neki. :-)

2009. febr. 13. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!