Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdájának tekínt? Vagy miért...

Gazdájának tekínt? Vagy miért áll mellém, elém?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos szuka kutyusom,és mikor kint vagyok az udvaron cigizni akkor mindig oda áll elém,vagy mellém és néz rám,bármerre megyek jön utánnam,leguggolok hozzá akkor az ölembe mászik.
2011. febr. 17. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
azt szeretné hogy megsimogasd és hogy foglalkozz vele
2011. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel a te kutyusod,nyílván a gazdájának tekint,szeret a közeledben lenni,simogasd sokat,játsszál,foglalkozz vele,még fiatal...
2011. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebből még nem lehet megállapítani.Nyilván kölyök és tanul tőled,figyeli mire hogy reagálsz stb.

De azt ne hagyd,hogy később séta közbe rád ugorjon,eléd áljon,akadályozzon abban amerre menni szeretnél,mert ezzel azt mutatja nem fogad el vezérnek és meg akar állítani,más utrea terelni stb.

Én mondjuk a kutyámnak azt sem engedem,hogy az ölembe másszon(a Tacskónak igen,de a Staffordnak nem:D).Üljjön mellettem,előttem,simogatom ,törődök vele,de tudja hogy én vagyok a vezér kettőnk közül,ne másszon rám.

Persze ezt mások lehet nem így gondolják,ami nem baj,csak leírtam a véleményem:)

2011. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem foglalkozol vele elege!
2011. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*t
2011. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!