Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvásárolnátok egy mopsot,...

Megvásárolnátok egy mopsot, aminek belekaptak a szemébe és az orvos 10napra összevarrta a szemhéját?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondott az orvos, fog látni rendesen? Vagy még nem tudni?


Ha szeretném és ő lenne a legaranyosabb stb. és már vele képzeltem el úgymond a továbbiakat, akkor igen.


Egyébként nem, mert csúnyán fogalmazva nem veszek hibás árut. Jó ez durva volt, de nem sikerült szebben megfogalmaznom most.


A lényeg, hogy ahogy érzed. Ha már tényleg nagyon megkedvelted, akkor válaszd őt. Ha még nem, csak már szeretnél kutyust, akkor inkább várj kicsit.


De én remélem, hogy meggyógyul a kutyus és szerető gazdija lesz.

2009. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem is van egy Mopszim, aki ugyanígy járt, neki csak egy éppen észrevehető pöty látszik a szemén, de jól lát vele és teljes életet tud élni. Én megvenném, ha már kiválasztottam hamarabb és csak kedvencnek szeretném.

2009. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megvenném, de csak miután letelt a 10 nap, és az orvos kiszedte a varratokat. Addig le lehet előlegezni, hogy nehogy más vigye el, vagy meg lehet egyezni a tenyésztővel, hogy tartsa addig a kutyát. Ha pedig 10 nap múlva kiderül, hogy komolyan sérült, akkor vissza kell kérni az előleget, és máshol kell kutya után nézni. Ezt előre le kell beszélni a tenyésztővel.

Ha pedig el tudod fogadni, hogy esetleg sérült marad, akkor vedd meg minden hezitálás nélkül. Egyik ismimnek is mopsza van, szintén ilyen hibával, de ettől függetlenül gyönyörűszép kutya, és nagyon szeretik a gazdái!:)

2009. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem egy nápolyi masztiffom volt, aki egy baleset /véletlenül nekiment egy bokornak/ az egyik szemére megvakult, és utánna teljesen "normális" életet élt egy szemmel is.

Ha beleszerettél, ne tétovázz...

2009. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!