Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 szuka kutyusom, félek,...

Van 2 szuka kutyusom, félek, hogy verekedni fognak! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Bátyámnak van egy pitbull szukája,másfél éves, én meg most kaptam egy 3 hónapos amstaff szukát.

Most még elvannak,de nagyon bedurvulnak játék közben,meg már 2x elverte a pitbull az amstaffot.

Mit tehetnék,hogy nagy korukban ne verekedjenek?

Mert előre félek,hogy az lesz!:(


2011. febr. 18. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
NEVELD MEG ŐKET!
2011. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ne szóljon bele senki abba,hogy a kutyámat hogy tartom,meg hogy nekem minek ilyen kutya! Meg amúgy is,megy ő a pórázon,de rettentően fél,mivel a kutyust egy menhelyről hoztuk el és gondolom valami érzelmi törése van a pórázzal,meg a lánccal kapcsolatosan!

Nem kritikát kértem,segítséget,tanácsot!

Köszönöm a válaszokat,ment a zöld mancs pár válaszolónak:)

2011. febr. 19. 14:24
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem lerendezik ők maguk közt, de ha nagyon bedurvulnak, mindenképp szedjétek szét őket, például furcsa hangokat adjatok ki, dörrenjetek rájuk, vagy ha semmi sem működik, öntsétek nyakon őket egy adag vízzel.

Remélhetőleg erre nem kerül sor :)

És fontos, hogy mindkettővel sokat foglalkozzatok.

2011. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,rettentő sokat foglalkozunk mindkét kutyussal,és nagyon jól meg vannak,és remélem így is marad a kapcsolatuk.:)Ment a mancs
2011. febr. 20. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!